Jarischův roztok - smí se používat dlouhodobě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 12:54
Jarischuv roztok

Tento roztok mi jako jediny pomaha, nevysusuje me. Jsem atopyk. Jenze jsem se docetla ze neni vhodne pouzivat dlouhodobe. Zkousela jsem ruzne dermo pletove vody a nic mi nesedne. Co pouzivate vy? Co si prevarit jen vodu aby nebyla tak tvrda? Vazne uz nevim :nevim:

Reakce:
anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 27.11.18 12:57

Já ho teď dostala od kožní lékařky na ekzém v obličeji. Nic o užívání mi neříkala, mám ho poprvé a pomáhá mi. Jsem těhotná ve třetím trimestru :) vůbec mě nenapadlo o tom něco hledat.

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 12:59

@anavi13 ja ho pouzivam uz asi tri roky.

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 27.11.18 13:04

@Nature00 co jsem teď četla, tak bych se nebála, v kosmetice bude více chemikálií. Možná se teda raději příště zeptat na kožním na to užívání. na druhou stranu hlavně, že to zabírá lepší než kortikoidy ;)

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 13:07

@anavi13 to urcite. Spis me i zajimalo s cim jinym to nahradit.

Káťa19
Echt Kelišová 7695 příspěvků 19 inzerátů 27.11.18 14:03

Nejakou prirodni kosmetikou? :think:
To používáš na čištění pleti?

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 15:14

@Káťa19 to moc nemuzu. Ano, na cisteni.

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 27.11.18 15:24

@Nature00 já bych taky ráda tohle vyměnila za něco přírodního, jen moc nevím co :nevim: možná zkusím něco od firmy Saloos. Mám od nich teď olejíček na masáž hráze a je super, pak mám něco i pro miminko, tak třeba mi to bude sedět i na pleť a kůži.

Nature00
Kecalka 137 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 17:40

@anavi13 olejicky nemuzu vubec :( ale mas stesti, Bioderma mi sedi. Jen furt hledat neco na to cisteni.

anavi13
Závislačka 2938 příspěvků 27.11.18 18:26

@Nature00 mě oleje hodně vadili - ty co doporučovala kožní lékařka- hlavně do koupele. Ale teď prostě dobrý- vyzkoušela jsem je teď na mazání bříška :palec: Bioderma je super, ta mi z krémů sedí asi jako jediná. Třeba takový Excipial mi vadí. Já teď používala kosmetiku Mary Kay, ta je super. Jediné co mi od ní vadí jsou krémy, ale věci na odlíčení, čištění pleti a dekorativní kosmetika jsou fajn. Krém teď používám ambiderman a s ním jsem spokojená. Mám i lepší akné. Ale ráda bych přešla na přírodní kosmetiku.
jinak co mi hodně pomohlo byly přípravky od Energy na vyčištění těla, chodila jsem ale k paní doktorce co se zabývá i čínskou medicínou- zlepšil se mi ekzém a otěhotněla jsem :)
Pak bych řekla, že mi pomáhají laktobacily. Jinak nemazat zbytečně moc tu kůži, prostě dle potřeby.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >