Nevím, kdo jsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 12:53
Nevím, kdo jsem

Ahoj, je mi 17 a nejsem si jista, co me bere- holky nebo kluci? Vzdycky jsem chodila s klukama a holky me moc nezajimaly, ale mela jsem samozrejme takove ty velke kamaradky a do kluku uz jsem byla zamilovana nekolikrat. Mam uz pres rok pritele a vsechno s nim bylo vzdycky uplne skvele, sex se mi vzdycky taky moc libil. Sice jestli jsem lesba jsem resila uz 2×,kvuli tomu, ze se koukam na lesby, jenze to byla zalezitost na 5 minut, kdy jsem se koukla na net a zauvazovala a bylo mi jasne, ze ne, protoze se mi vzdy libil nejaky kluk. Ted ale uvazuju, jestli by nebylo lepsi byt s holkou uz pul roku, dokonce mam spoluzacku se kterou jezdim domu a predstavila jsem si s ni pusu a libilo se mi to a ted mam pocit, ze me pritahuje. Jako pripada mi, ze to je jen kvuli toho, ze se s holkama nebavim a proste se mi holky libi a chlapu mam uz dost, ale ten pocit me nechce nechat a nevim co s tim, uz mi v tom vztahu pripada, jako by tam neco chybelo:(

Reakce:
Elvinerha
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 27.11.18 13:24

Jsi ve věku kdy člověk pořád zkoumá svoji sexualitu a erotické myšlenky na stejné pohlaví bych řekla že jsou celkem normální. Taky ale zapomínáš na třetí možnost, nemusíš být ani homo ani hetero, ale můžeš být bisexuální. Na to si ale musíš přijít sama. Jestli ti něco ve vztahu chybí, tak musíš přijít na to co a jestli to půjde nebo nepůjde napravit. Každopádně není dobré se vztah snažit udržet za každou cenu, pokud nejsi spokojená. Já prvního přítele opravdu milovala, byla jsem s ním od 16 do 21. Ale nevydrželo to. Po něm jsem potkala současného přítele a máme spolu malou dcerku. Já jsem skončila jako 100% hetero, jako na hezkou holku se ráda podívám, ale nějaké intimní představy mi jsou proti srsti.

Amy B
Nováček 7 příspěvků 27.11.18 13:33

@Elvinerha ja si o sobe vzdy myslela,ze jsem hetero,ale pak jsem napsala sve kamaradce,co je na holky a byla uplne ve stejne situaci,jako jsem ja,sveho pritele mam rada,ale nevim,jestli ho miluji,chtela bych to zkusit s holkou,abych si byla jista,ale nevim jaksi jak :zed:

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 27.11.18 13:46

@Amy B v tom ti neporadím. Musíš si to utřídit v hlavě, já ale říkám, že život je moc krátký a lepší udělat po čem člověk touží, než pak litovat, že to neudělal. Pokud si nejsi jistá, tak to prostě zkus a uvidíš. Já proti lesbám ani gayům nic nemám, člověk by měl být hlavně šťastný než plnit nějaké představy společnosti. Mě osobně by chlap chyběl, jeho penis a vše okolo :-), já tedy nikdy vztah se ženou nezkoušela, tak nemohu posoudit. Každopádně bych se řídila srdcem, kam tě táhne, tak tam jdi.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 24.12.18 13:08
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 17 a nejsem si jista, co me bere- holky nebo kluci? Vzdycky jsem chodila s klukama a holky me moc nezajimaly, ale mela jsem samozrejme takove ty velke kamaradky a do kluku uz jsem byla zamilovana nekolikrat. Mam uz pres rok pritele a vsechno s nim bylo vzdycky uplne skvele, sex se mi vzdycky taky moc libil. Sice jestli jsem lesba jsem resila uz 2×,kvuli tomu, ze se koukam na lesby, jenze to byla zalezitost na 5 minut, kdy jsem se koukla na net a zauvazovala a bylo mi jasne, ze ne, protoze se mi vzdy libil nejaky kluk. Ted ale uvazuju, jestli by nebylo lepsi byt s holkou uz pul roku, dokonce mam spoluzacku se kterou jezdim domu a predstavila jsem si s ni pusu a libilo se mi to a ted mam pocit, ze me pritahuje. Jako pripada mi, ze to je jen kvuli toho, ze se s holkama nebavim a proste se mi holky libi a chlapu mam uz dost, ale ten pocit me nechce nechat a nevim co s tim, uz mi v tom vztahu pripada, jako by tam neco chybelo:(

Myslím, že ti nezbývá než to zkusit, je možné že až dojde na věc, že couvneš. Zkus se zamyslet, co ti víc připadá přirozené. U nás jsme měli kolegyni, tu načapal manžel s kamarádkou v posteli a vůl se rozvedl.. Pokud jsi bisexuální máš větší prostor :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 16:27

A nemáš jen obsese homosexuálního charakteru?OCD?

Amy B
Nováček 7 příspěvků 30.12.18 21:44
@Anonymní píše:
A nemáš jen obsese homosexuálního charakteru?OCD?

Moc nevím, co to znamená

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 30.12.18 22:47

@Amy B Máš fantazie sexuálního charakteru s osobou stejného pohlaví, ale nemáš fyzický kontakt, bych řekl..

Božislava
Ukecaná baba ;) 1839 příspěvků 30.12.18 22:51
@Forest_Gump1 píše:
@Amy B Máš fantazie sexuálního charakteru s osobou stejného pohlaví, ale nemáš fyzický kontakt, bych řekl..

Ona je spíš penisová, s holkou by se jí libíla pusa, ale nemá penis…

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 30.12.18 22:53
@Božislava píše:
Ona je spíš penisová, s holkou by se jí libíla pusa, ale nemá penis…

jdu za manželkou do ložnice..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 23:29

@Amy B To jsou vtíravé myšlenky/obsese/ o homosexuali­tě,které ten člověk ale vnímá jako nepříjemné.Stále se mu vtírá do mysli,že je třeba gay či lesba a má z toho velmi ošklivé pocity…Patří to k OCD poruše.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >