Nitroděložní tělísko Jaydess a tloustnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:19
Jaydess tloustnutí

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti ohledně nitroděložního těliska Jaydess. HA brat nechci, protože po ni vzdycky hrozne přiberu. Zkousela jsem 2 druhy antikoncepce a dokonce i naplasti Evra a vzdycky se mi hrozne zvetsily prsa( ktere mam uz tak velke) a pribrala jsem i 8-10 kilo… byla jsem neprijemna, plačtivá a lítostiva. Hormony mi proste nedelaji dobre. Ted pouzivame s pritelem pesar Femcap v kombinaci s kondomem. Ale chtela bych neco jistejsiho a stalejsiho nez si porad nasazovat a vyndavat Femcap a navic ted trpim mykozou s myslim ze je to z toho. Ma nekdo zkušenost z Jaydess? Přibra se po ni?? S vahou bojuju skoro cely zivot a fakt nechci jeste polykat hormony. O nehormonalnim telisku vim, ale je zde pry riziko mimoděložniho otehotneni :? 8o

Reakce:
Lenka_Hal
Echt Kelišová 7626 příspěvků 16.04.18 19:35

Nektere zeny jsou proste citlive na uplne male davky hormonu. Osobne si myslim, ze pokud si reagovala na HA tak moc, tak budes asi i po Jaydess :nevim: jako pokud nevyzkousis, tak ti to s urcitosti nikdo nerekne, v medicine neni nic 100%. Ale ja rozhodne videla v diskuzich pribirani jako reakci na tuhle formu antiko…

Roti
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 14:47

Dobrý den, já mám momentálně zavedené tělísko Jaydess 3den, už dva dny pociťuji nevolnost. Doktorka mi to zaváděla 4.den menstruace. Byla to chvilková bolest, trochu jsem se opotila a udělalo se mi mdlo, ale jinak jsem fungovala potom normálně. Jinak mám 3.měsíce po císaři.

Roti
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 14:48

Bylo mi řečeno, že hormony působí jen v děloze, nevidím důvod tedy v přibírání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.18 20:05

Zdravím. Tělísko mám od února jela jsem dietu na fitness soutěž a přesto, že mám tělísko jsem zhubla 10 Kg bála jsem se hodně té váhy, že půjde nahoru, ale v pohodě jinak si na tělísko krom špinění měsíc a pak občas tak jinak si na něj zatím nemůžu stěžovat. Možná to ovlivní zadržování vody trochu ale stačí začít hodně pít a i to se dá pořešit :D

Pelin
Nováček 1 příspěvek 31.05.18 07:51

Ahojte ja mám vnutromaternicove teliesko nazývané Dana už 7 rokov. a nieje hormonálne som z ňou spokojna

I-na
Povídálka 24 příspěvků 08.01.19 08:02

Já mám tělísko Jaydess něco přes dva roky. První rok žádný vzestup váhy. Zhruba po roce a čtvrt mi najednou vyskočila váha o 4 kg. Dnes už je to rok, co se toho nemůžu zbavit, má to tendence lézt nahoru. Dvacet dní v měsíci vzedmuté břicho. Bolesti v zádech.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >