Nitroděložní tělísko Jaydess a tloustnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.04.18 09:19
Jaydess tloustnutí

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti ohledně nitroděložního těliska Jaydess. HA brat nechci, protože po ni vzdycky hrozne přiberu. Zkousela jsem 2 druhy antikoncepce a dokonce i naplasti Evra a vzdycky se mi hrozne zvetsily prsa( ktere mam uz tak velke) a pribrala jsem i 8-10 kilo… byla jsem neprijemna, plačtivá a lítostiva. Hormony mi proste nedelaji dobre. Ted pouzivame s pritelem pesar Femcap v kombinaci s kondomem. Ale chtela bych neco jistejsiho a stalejsiho nez si porad nasazovat a vyndavat Femcap a navic ted trpim mykozou s myslim ze je to z toho. Ma nekdo zkušenost z Jaydess? Přibra se po ni?? S vahou bojuju skoro cely zivot a fakt nechci jeste polykat hormony. O nehormonalnim telisku vim, ale je zde pry riziko mimoděložniho otehotneni :? 8o

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 3442 příspěvků 16.04.18 19:35

Nektere zeny jsou proste citlive na uplne male davky hormonu. Osobne si myslim, ze pokud si reagovala na HA tak moc, tak budes asi i po Jaydess :nevim: jako pokud nevyzkousis, tak ti to s urcitosti nikdo nerekne, v medicine neni nic 100%. Ale ja rozhodne videla v diskuzich pribirani jako reakci na tuhle formu antiko…

Roti
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 14:47

Dobrý den, já mám momentálně zavedené tělísko Jaydess 3den, už dva dny pociťuji nevolnost. Doktorka mi to zaváděla 4.den menstruace. Byla to chvilková bolest, trochu jsem se opotila a udělalo se mi mdlo, ale jinak jsem fungovala potom normálně. Jinak mám 3.měsíce po císaři.

Roti
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 14:48

Bylo mi řečeno, že hormony působí jen v děloze, nevidím důvod tedy v přibírání.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama