Reklama

Nitroděložní tělísko Jaydess a tloustnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:19
Jaydess tloustnutí

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti ohledně nitroděložního těliska Jaydess. HA brat nechci, protože po ni vzdycky hrozne přiberu. Zkousela jsem 2 druhy antikoncepce a dokonce i naplasti Evra a vzdycky se mi hrozne zvetsily prsa( ktere mam uz tak velke) a pribrala jsem i 8-10 kilo… byla jsem neprijemna, plačtivá a lítostiva. Hormony mi proste nedelaji dobre. Ted pouzivame s pritelem pesar Femcap v kombinaci s kondomem. Ale chtela bych neco jistejsiho a stalejsiho nez si porad nasazovat a vyndavat Femcap a navic ted trpim mykozou s myslim ze je to z toho. Ma nekdo zkušenost z Jaydess? Přibra se po ni?? S vahou bojuju skoro cely zivot a fakt nechci jeste polykat hormony. O nehormonalnim telisku vim, ale je zde pry riziko mimoděložniho otehotneni :? 8o

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4557 příspěvků 16.04.18 19:35

Nektere zeny jsou proste citlive na uplne male davky hormonu. Osobne si myslim, ze pokud si reagovala na HA tak moc, tak budes asi i po Jaydess :nevim: jako pokud nevyzkousis, tak ti to s urcitosti nikdo nerekne, v medicine neni nic 100%. Ale ja rozhodne videla v diskuzich pribirani jako reakci na tuhle formu antiko…

Roti
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 14:47

Dobrý den, já mám momentálně zavedené tělísko Jaydess 3den, už dva dny pociťuji nevolnost. Doktorka mi to zaváděla 4.den menstruace. Byla to chvilková bolest, trochu jsem se opotila a udělalo se mi mdlo, ale jinak jsem fungovala potom normálně. Jinak mám 3.měsíce po císaři.

Roti
Nováček 2 příspěvky 27.04.18 14:48

Bylo mi řečeno, že hormony působí jen v děloze, nevidím důvod tedy v přibírání.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.18 20:05

Zdravím. Tělísko mám od února jela jsem dietu na fitness soutěž a přesto, že mám tělísko jsem zhubla 10 Kg bála jsem se hodně té váhy, že půjde nahoru, ale v pohodě jinak si na tělísko krom špinění měsíc a pak občas tak jinak si na něj zatím nemůžu stěžovat. Možná to ovlivní zadržování vody trochu ale stačí začít hodně pít a i to se dá pořešit :D

Pelin
Nováček 1 příspěvek 31.05.18 07:51

Ahojte ja mám vnutromaternicove teliesko nazývané Dana už 7 rokov. a nieje hormonálne som z ňou spokojna

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama