Pomůže změna antikoncepce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mista1
Kecalka 181 příspěvků 16.04.18 08:21
Pomůže změna antikoncepce?

Zdravím, dámy. Mam takovy problem. Beru téměř 3 roky HA Leverette, vždy vyhovovala, ale poslední dobou se mi velmi rapidně snížila chuť k sexu (byla jsem vždy při chuti, nyní se cítím jako po desetiletém manželství.) Také se mi vyvinula celulitida a to opravdu cvičim, mam mnohem více pohybu nez treba před rokem a jim také stejne. Myslíte, ze by pomohla změna HA? Hlavne na tu chuť :nevim: jdu za 14 dni k MUDr. tak to prodiskutuji s ni, ale chtela bych vědět, jestli nejaka z vas ma prasky, po kterých vám chuť k sexu neklesla a jaké? :) mam hrozny strach HA měnit, co to se mnou udělá. Přítel mi řekl, ať se na ni teda vykaslu úplně, ale budeme jeste dva roky studovat a ja jsem nervák a bojim se, takze ji chci jeste nez dostudujeme brat :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 09:03
@Mista1 píše:
Zdravím, dámy. Mam takovy problem. Beru téměř 3 roky HA Leverette, vždy vyhovovala, ale poslední dobou se mi velmi rapidně snížila chuť k sexu (byla jsem vždy při chuti, nyní se cítím jako po desetiletém manželství.) Také se mi vyvinula celulitida a to opravdu cvičim, mam mnohem více pohybu nez treba před rokem a jim také stejne. Myslíte, ze by pomohla změna HA? Hlavne na tu chuť :nevim: jdu za 14 dni k MUDr. tak to prodiskutuji s ni, ale chtela bych vědět, jestli nejaka z vas ma prasky, po kterých vám chuť k sexu neklesla a jaké? :) mam hrozny strach HA měnit, co to se mnou udělá. Přítel mi řekl, ať se na ni teda vykaslu úplně, ale budeme jeste dva roky studovat a ja jsem nervák a bojim se, takze ji chci jeste nez dostudujeme brat :)

Beru Stodette 3 mesice a zatím žádná změna, dokonce bych řekla, že chuť je větší, než předtím.

Mista1
Kecalka 181 příspěvků 16.04.18 09:36
@Anonymní píše:
Beru Stodette 3 mesice a zatím žádná změna, dokonce bych řekla, že chuť je větší, než předtím.

Tak to je super :) a co změna postavy, zadržování vody? Ono po třech měsících je asi brzo, ale nějaké postřehy? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >