Vynechání antikoncepce, jak dál užívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 20:42
Vynecháni antikoncepce dal mam uzivat neni ne?

Ahojky :D mam problem odjela jsem Na vikend pryč a nechala jsem si to doma.. beru 5 dni novy platičko s pritelem jsem tak 2 tydny nespala, mam pak v neděli az prijedu si vzit pak i ty prašky co bych si brala dnes a zitra nebo je nechat byt a pokračovat?? :P

Reklama

Reakce:

Pam12
Echt Kelišová 8248 příspěvků 13.04.18 20:52

Co mas dělat píšou v pribalovem letáku

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 13.04.18 21:14

Nebrala bych víc najednou! V neděli si vezmi nedělní tabletku ale počítala bych s tím že může být snížená ochrana a chránit se i jinak ;)

Anonymní  14.04.18 07:51

@Celeste97 Diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama