Ahojky mam problem odjela jsem Na vikend pryč a nechala jsem si to doma.. beru 5 dni novy platičko s pritelem jsem tak 2 tydny nespala, mam pak v neděli az prijedu si vzit pak i ty prašky co bych si brala dnes a zitra nebo je nechat byt a pokračovat??
Ahojky
mam problem odjela jsem Na vikend pryč a nechala jsem si to doma.. beru 5 dni novy platičko s pritelem jsem tak 2 tydny nespala, mam pak v neděli az prijedu si vzit pak i ty prašky co bych si brala dnes a zitra nebo je nechat byt a pokračovat?? 