Vynechání antikoncepce, jak dál užívat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 20:42
Vynecháni antikoncepce dal mam uzivat neni ne?

Ahojky :D mam problem odjela jsem Na vikend pryč a nechala jsem si to doma.. beru 5 dni novy platičko s pritelem jsem tak 2 tydny nespala, mam pak v neděli az prijedu si vzit pak i ty prašky co bych si brala dnes a zitra nebo je nechat byt a pokračovat?? :P

Reklama

Reakce:

Pam12
Echt Kelišová 8072 příspěvků 13.04.18 20:52

Co mas dělat píšou v pribalovem letáku

Celeste97
Kecalka 281 příspěvků 13.04.18 21:14

Nebrala bych víc najednou! V neděli si vezmi nedělní tabletku ale počítala bych s tím že může být snížená ochrana a chránit se i jinak ;)

Anonymní  14.04.18 07:51

@Celeste97 Diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama