Zkrácení braní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 14.04.18 21:22
Zkrácení braní antikoncepce

Zdravím holky,
Chci se jen zeptat/ujistit se. Potřebovala bych, aby mi ms přišla o něco dříve, než by měla přijít. Můžu si vzít tedy jenom 19 prášku místo 21 a počítat s tím, že po pauze budu chráněna? :andel:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63361 příspěvků 3 inzeráty 14.04.18 21:24

@KRISTYN78 Ujisti se v příbalovém letáku, ale u většiny HA můžeš a budeš.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 14.04.18 21:41

Určitě to nebude problém, já teď brala jen 16 prášku a příští měsíc budu brát 26, abych se zase dostala do stejného rytmu ( aby to i hezky vyšlo v létě na dovolené ).

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 15.04.18 06:48

@KRISTYN78 zalezi jaky druh antikoncepce mas. u jednofazove je to OK, u trifazove nedovedu rict. musis se primarne podivat do pribaloveho letaku.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63361 příspěvků 3 inzeráty 15.04.18 07:49

@nozu I u některých třífázových to jde, ale s letákem souhlas ;-)

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 15.04.18 08:00

@j.a.n.i1 aha, to jsem nevěděla, já měla vždy jednofázové. Zase jsem o něco chytřejší :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >