Reklama

Jazyková uzdička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanula33
Nováček 5 příspěvků 10.10.18 12:53
Jazyková uzdička

Prosím máte některá zkušenosti se stříháním podjazykové uzdičky u šestiletého dítěte?
Popřípadě jak to probíhá? Jsme z Brna.

Reklama

Reakce:

Katjerina
Stálice 88 příspěvků 4 inzeráty 10.10.18 13:03

Pokud si dobře pamatuju, je to rychlý ambulantní zákrok, nevím jak to probíhá dnes, mě to dělala jako dítěti přímo zubařka. @Hanula33

Uživatel je onlineSusanna
Generální žvanilka 21882 příspěvků 10.10.18 13:10

@Hanula33 nevim, jak u sestileteho, ale predpokladam, ze to bude jako u ctyrleteho, v tomto veku tento zakrok absolvoval syn. U nas ho delaji ambulantne na ORL. Prisli jsme, syn dostal nejakou umrtvovacku pod jazyk (to mne prislo nejhorsi na celem zakroku), chvilinku pockali, az zapusobi a pak strihli. Za 3 minutky bylo vse hotovo. Doporucili, aby se syn ten den vyhybal horkemu a obtizne kousaténemu jidlu a radili chladit. Dle me o tom za hodinu vubec nevedel, za odmenu jsem mu koupila slibenou zmrzku a bylo. Zpetne me jen mrzelo, ze jsme se dlouho pokouseli neuspesne rozcvicovat, meli jsme jit do zakroku hned.

Příspěvek upraven 10.10.18 v 13:11

1mila2
Kecalka 309 příspěvků 10.10.18 13:11

Byli jsme asi pred pul rokem s 5ti letym klukem. Delali nam to na ORL. Pan doktor klukovi prvne kouknul do pusy a rikal ze fakt to musi fiknout. Kluk mi sedel na kline, musela jsem ho pevne drzet. Otevrel pusu, doktor klestema zvedl jazyk, neco splichnul (mozna se pak chvilku cekalo) a nuzkama fiknul. No a bylo to. Kluk ani necekl, ale my o tom predtim hoooodne mluvili. Byli jsme kvuli mluveni a zatim to moc nepomohlo :roll: sice uz jazyk nahoru za zuby da, ale moc mu to porad nejde :think:

radulaur
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 10.10.18 13:12

Ahoj, máme to za sebou asi před půl rokem…Dětská nemocnice to umožňuje pouze v celkové narkoze což jsem nechtěla. Nakonec to střihla dr. Horník, úplně bez problému, napřed vystříkal pusu umrtvujicím sprejem, pak jsme počkali asi 15 min v čekárně,než to zabere, pak to střihnul.Maly byl statečný, bylo to rychlé…pak ještě 20 min v čekárně zda se to nerozkrvácí, kontrola a domů…Takže za me super…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >