Reklama

MUDr. Hrubá - Kobylisy nebo MUDr. Trbušková - Bohnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caa
Povídálka 35 příspěvků 67 inzerátů 04.10.18 16:43
MUDr. Hrubá - Kobylisy nebo MUDr. Trbušková - Bohnice

Ahoj, znáte někdo doktorku z Kobylis? Jaká je? Rozhodujeme se, ke které máme přihlásit děti. Na Trbuškovou jsem našlašpatné recenze. Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 17:04

Prvou neznám, druhá opravdu moc dobrou pověst nemá. Tyhle jediné dvě v okolí berou?

caa
Povídálka 35 příspěvků 67 inzerátů 04.10.18 17:06

Ano, obvolala jsem kde co. Ale prechazime a jsme kousek od Prahy. A zalezi, jake jsou deti rocniky (2016 a 2017 je problem) a spadove deti maji vetsi sanci…

Anny2148
Kecalka 197 příspěvků 04.10.18 17:27

Mudr Hrubá, je mladoňká pediatricka, co začala ordinovat v Kobylisich v září. Viděla jsem jí jednou, je milá, příjemná. Ale jak jsem psala viděla jsem jí jen jednou, kdybys chtěla něco vědět tak se ptej.

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 04.10.18 18:57

@caa Chodime kousek od Ladvi MUDr. Otahalova. Nove deti tusim, ze prijima. To jen, kdybyste chtela kontakt ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 22:25

Za mne, Otáhalovou ne… nemám s ní zrovna nejlepší zkušenosti… (a nechci tu být ani pod nickem…, to raději smazat)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >