Jde stále o ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 21:22
jde stále o ovulaci?

Ahojky, omlouvám se za anonym, a za tohle téma, bývá to tu často, nicméně, prolezla jsem celý web a potřebuji asi radu zkušenějších. jde o tohle - ted v ponděli večer jsme měli s manželem nechránený sex. došlo až na jeho vyvrcholení. V neděli mi skončila menstruace a vím, že ovulace, nebo ty plodné dny nastávají už tak druhý-třetí den od konce menstruace. poznám to podle toho táhlého bílkového hlenu. pro jistotu jsem si ještě udělala ovulační test, který vyšel v uterý pozitivně. takže ovulace dorazila zřejmě během uterka- středy. ale dneska mě bolí podbříšek, neustále mám „dole“ pocit mokra a objevila jsem malinko takové krvavé hrudky vevnitř. Nijak se nesleduju. miminko by bylo sice neplánované, ale chtěné, jen by mě zajímalo jestli to stále může být ovulace. a jestli má cenu to ještě „pojistit“, když už se to zřejmě stalo :-D nebo už je pozdě. Ovulační test už je ale od včera negativní. děkuji :-)))

Přečtěte si článek: Ovulace – doba pro početí miminka

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11322 příspěvků 31.08.18 18:29

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >