Těhotenský test a dvojčata

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 24.08.18 15:34
tehu test a dvojcata

Prosim ty co cekaji dvojcata, silily vam tt kazdy den? Testovala sem kazdy den a kazdy strasi dvojcaty, ze rychle sily

Přečtěte si článek: Dvojčata a vícerčata - těhotenství a porod

Reakce:

karkarka
Závislačka 2662 příspěvků 24.08.18 15:38

Me silil test kazdy den a bylo tam jedno miminko.

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 15:46

Těhotenský test neukáže dvojčata, i kdyby čárka silila jak divá :mrgreen:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 24.08.18 15:54

A to vis ze 2 carky jsou 2 deti?

tohle je strasne individualni nic to neznamena

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 24.08.18 16:00

Ze většinou vsude pisou ze s dvojcaty roste hcg rychleji proto sily kazdy den

Girl. Misel
Povídálka 17 příspěvků 24.08.18 16:01

@karkarka trochu si mi uklidnila

tininas
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 24.08.18 16:05
@Girl. Misel píše:
Prosim ty co cekaji dvojcata, silily vam tt kazdy den? Testovala sem kazdy den a kazdy strasi dvojcaty, ze rychle sily

Nechci Ti kazit náladu, ale ty čárky vypovídají jen o těhotenství - ANO/NE.

Já jsem si například udělala těhotenský test zhruba v polovině těhotenství … a kdyby z něho měl někdo dělat závěry, tak řekne, že je neprosperující. Ta druhá čárka byla mnohem méně viditelná než kontrolní. :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 24.08.18 16:09

Neboj, taky mi to takhle rychle rostlo, v den očekávané ms jsem uz měla testovací stejne silnou jak kontrolní. Okolí taky protokovalo dvojčata, pripadne poradnou holku (u tech prý hcg sili také rychleji) a co? Mam kluka jako buka :lol:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 24.08.18 16:11

Těhu test není ovulační. Síla čárky nic nevypovídá o tom, jestli je těhotenství prosperující a nebo kolik čekáš dětí. :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6405 příspěvků 24.08.18 19:49

Síla čárky nic nevypovídá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >