Je alkoholik?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 17:39
Je alkoholik?

Zajima me spis vase zkusenost, jestli nektera mate. Je muj pritel alkoholik? Jsme spolu skoro dva roky, ale nezijeme spolu, kazdy vikend se zridi jak zakon kaze, ma rad tvrdy alkohol, da treba 10 piv a 10-15 panaku, za vecer vytahne flasku tvrdyho. Pres tyden vubec nepije, chodi normalne do prace, ale hlavne patky jsou krize. Je nekdy tak opilej, ze se zrani a skonci v nemocnici, nebo ztrati doklady. Kdyz to pisu, tak si asi odpovidam sama :mrgreen: ale kdyz on pres tyden nepije a do prace chodi strizlivy. Teda obcas jde i pres tyden na pivo, ale vyjimecne. Proc to pisu, zdesila me ted prihoda, kdy jsem u nej spala a on v noci nikde, otevrel si flasku tvrdyho a ja ho nasla u zachodu zvracet. Neprijde mi to normalni. Nebyva na me hruby, ale tahne ho to ven, proste mi rika, ze je mladej a chce se bavit a jit mezi lidi, ale je nekde v baru az do rana a pije a pije. A pak tyden nic…
Je to alkoholismus nebo se chodi jen bavit s klukama? Diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 53046 příspěvků 23.05.19 17:41

Tak bylo by mi úplně jedno, jak bych to pojmenovala…
Ale každopádně bych a ním nebyla. Bude to jen horší a horší

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 17:42
@Petra Z píše:
Tak bylo by mi úplně jedno, jak bych to pojmenovala…
Ale každopádně bych a ním nebyla. Bude to jen horší a horší

Ja prave nepiju vubec a s timto nemam teda vubec zkusenost, jestli se treba zmeni at bude rodina a spolecny bydleni

Fetisov
Povídálka 36 příspěvků 23.05.19 17:43

Ne není, alkoholik,10 piv a 15 panáků je naprosto v normě. I to že ho v noci vzbudí žízeň. :lol:

Příspěvek upraven 23.05.19 v 17:44

Cenarius
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 23.05.19 17:44

Je to alkoholik. Tohle neni normalni a je to tezce za hranou.

Kriss Tina
Extra třída :D 10795 příspěvků 23.05.19 17:45

Hele a kolik vám je? Já znám spoustu lidi co třeba kolem těch 20 let, chodili každý víkend někam na diskotéku, do rána tam trsali a pili, ale časem a věkem je to přestalo bavit, jak založili rodiny, tak už nebyl čas a chuť tuplem a teď to jsou normální lidé co sedí večer u televize a o víkendu jezdi a detma na výlety :D

Ou
Echt Kelišová 7820 příspěvků 23.05.19 17:46

Nemusí udržovat hladinu, ale evidentně chlastá tak, že mu to ubližuje. Téměř jistě to nemá pod kontrolou a bude se to zhoršovat.

Rozhodně je ve fázi rizikové pití a tipuju že klasický test, jestli nad tím má ještě člověk kontrolu - tedy měsíc nepít prostě nedá.

Sám od sebe se nezmění, natož když mu přidáš zátěž rodiny. A měnit se začne až poté, co opravdu narazí na dno.

Rozhodně si s ním nepořizuj dítě. A upřímně -nejrozumnější se do toho citově moc neinvestovat.

Petája
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 23.05.19 17:47

Ano, je alkoholik, však mu řekněte, že si uděláte víkend pro sebe bez alkoholu, vsadím se, že se naježí jak ježovka a nebude souhlasit. Pije a pít bude víc, nebyla bych s ním…

divine woman
Extra třída :D 12011 příspěvků 23.05.19 17:51

Kvartální alkoholik. Něco jiného je jít o víkendu zapařit a udělat si náladičku a vylít se každý víkend jako dobytek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 17:52
@Kriss Tina píše:
Hele a kolik vám je? Já znám spoustu lidi co třeba kolem těch 20 let, chodili každý víkend někam na diskotéku, do rána tam trsali a pili, ale časem a věkem je to přestalo bavit, jak založili rodiny, tak už nebyl čas a chuť tuplem a teď to jsou normální lidé co sedí večer u televize a o víkendu jezdi a detma na výlety :D

Je nam 25 tak prave nevim jestli si jako jen neuziva a nezmeni se to prave jak pises

Lalelale
Závislačka 4775 příspěvků 23.05.19 17:52

Alkoholik, s něčím takovým bych žít nemohla. Bude jedině hůř.

Lalelale
Závislačka 4775 příspěvků 23.05.19 17:53
@Petája píše:
Ano, je alkoholik, však mu řekněte, že si uděláte víkend pro sebe bez alkoholu, vsadím se, že se naježí jak ježovka a nebude souhlasit. Pije a pít bude víc, nebyla bych s ním…
:palec:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30590 příspěvků 23.05.19 17:54
@Anonymní píše:
Zajima me spis vase zkusenost, jestli nektera mate. Je muj pritel alkoholik? Jsme spolu skoro dva roky, ale nezijeme spolu, kazdy vikend se zridi jak zakon kaze, ma rad tvrdy alkohol, da treba 10 piv a 10-15 panaku, za vecer vytahne flasku tvrdyho. Pres tyden vubec nepije, chodi normalne do prace, ale hlavne patky jsou krize. Je nekdy tak opilej, ze se zrani a skonci v nemocnici, nebo ztrati doklady. Kdyz to pisu, tak si asi odpovidam sama :mrgreen: ale kdyz on pres tyden nepije a do prace chodi strizlivy. Teda obcas jde i pres tyden na pivo, ale vyjimecne. Proc to pisu, zdesila me ted prihoda, kdy jsem u nej spala a on v noci nikde, otevrel si flasku tvrdyho a ja ho nasla u zachodu zvracet. Neprijde mi to normalni. Nebyva na me hruby, ale tahne ho to ven, proste mi rika, ze je mladej a chce se bavit a jit mezi lidi, ale je nekde v baru az do rana a pije a pije. A pak tyden nic…
Je to alkoholismus nebo se chodi jen bavit s klukama? Diky

já se vůbec divím, že kladeš takovou otázku :zed: S ožralou bych už dávno vykopla dveře.

Poison Eve
Závislačka 2576 příspěvků 23.05.19 18:00

Je to kvartální alkoholik, že nepije přes týden, je irelevantní. Jeho chlast mu přivodil zranění, blízká osoba má pochyby, zda je jeho pití v normě, chlastá tak každý víkend. Buď přestane pít nebo zdrhej.

peta81
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 23.05.19 18:00

Alkoholik nevim, ale hnusnej ozrala urcite :poblion: kdyby se takhle zridil jednou za par mesicu nekde na vyjimecne akci, tak ok, ale kazdy vikend? to ma asi dost podivne predstavy o „uzivani si“.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama