Je dítě manžela?

Anonymní
3.7.20 20:04

Je dítě manžela

Dobrý den,
vím, že mě spousta z vás ihned odsoudí, ale stalo se. Lidi chybují a tohle byla největší a nejhorší chyba, kterou jsem kdy provedla. Ale potřebuji se uklidnit. Čekáme s manželem druhé miminko, ale měli jsme krizi a málem jsme se už rozvedli a já ulítla s jiným mužem. Během plodných dnů jsme se ale zkoušeli usmiřovat i s manželem a měli jsme nechráněný styk. S tím druhým jsme použili kondom samozřejmě a to ještě Durex extra safe. Avšak jsem zjistila, že jsem těhotná a v hlavě mi šrotuju, zdali vážně je miminko manžela. Neměla jste některá někdy problém s kondomem? Že by v něm byla dírka a nevšimli jste si toho? On tvrdí, že byl kondom v pořádku a ze mě nic neteklo. Asi to dělá psychika jen, ale chci s ezeptat na vaše zkušenosti. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3179
3.7.20 20:07

Praskly kondom bys poznala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
3.7.20 20:09

Buď v klidu dítě je manžela.. Pokud se použila ochrana je to 100%..jen tady na emiminu kolují pohádky o tom jak běžně selhávají kondomy, antikoncepce a neplodné ženy zázračně těhotní přes dvojí antikoncepci… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
3.7.20 20:14

Děkuji mockrát za odpovědi. Z takovéhle kraviny jsem se poučila až dost! On sám ten druhý muž by nechtěl, aby se tohle stalo. Já jen, že do toho jsme se s manželem předtím snažili 4 měsíce nebo déle a nic a teď zrovna jeden sex 3 dny před ovulací a jsem těhotná. Tak to moje psychika moc nedává. Vím, že přes kondom není možné otěhotnět, ale moc s nima zkušenosti nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1845
3.7.20 20:25

@Djciwo buďte v klidu já otěhotněla že sexu 5 dní před ovu a to ještě že strany kde nemám vejcovod po mimodeloznim… Potvrzeno dvěma dr. Takže otěhotnění že sexu 3dny před ovu je úplně v pohodě. Hoďte se do klidu dítě je 100%manžela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3689
3.7.20 20:27

At ti tady napise kdo chce co chce, budes na to myslet cely život… snad je jeho no, jinak chudak chlap

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
3.7.20 20:28

Byla bych v klidu, my používali kondomy nějakých 8 let bez jediné nehody. Neplánovaně jsem otěhotněla až když jsme to jednou na chvilku zkusili bez, stane se, no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9266
3.7.20 20:33
@Kaileee píše:
At ti tady napise kdo chce co chce, budes na to myslet cely život… snad je jeho no, jinak chudak chlap

Proč chudák?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17510
3.7.20 20:36
@Djciwo píše:
Děkuji mockrát za odpovědi. Z takovéhle kraviny jsem se poučila až dost! On sám ten druhý muž by nechtěl, aby se tohle stalo. Já jen, že do toho jsme se s manželem předtím snažili 4 měsíce nebo déle a nic a teď zrovna jeden sex 3 dny před ovulací a jsem těhotná. Tak to moje psychika moc nedává. Vím, že přes kondom není možné otěhotnět, ale moc s nima zkušenosti nemám.

Otěhotnět přes kondom je technický nesmysl, pokud jste ho použili tak, jak jste měli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
3.7.20 20:38

Myslím, že tohle je pro mě dostatečný trest, že mi to hýbe psychikou. Je to hrůza a lituji toho každý den. Také si myslím, že je manžela, ale v hlavě si to říct je těžší. Ty extra safe kondomy jsou silnější než normální, tak snad bychom poznali kdyby byl nějak poškozený. Navíc jediný lubrikant, který doma s manželem máme a použili jsme ho je ten Conceive plus gel, tak možná pomohlo i tohle a v tuto špatnou dobu se zrovna zadařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21865
3.7.20 20:39

Ja mela nehodu s kondomem, kdy sklouzl, a poznalo se to. Nebooooj, uzivej si mimino :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17510
3.7.20 20:40
@Djciwo píše:
Myslím, že tohle je pro mě dostatečný trest, že mi to hýbe psychikou. Je to hrůza a lituji toho každý den. Také si myslím, že je manžela, ale v hlavě si to říct je těžší. Ty extra safe kondomy jsou silnější než normální, tak snad bychom poznali kdyby byl nějak poškozený. Navíc jediný lubrikant, který doma s manželem máme a použili jsme ho je ten Conceive plus gel, tak možná pomohlo i tohle a v tuto špatnou dobu se zrovna zadařilo.

Prasklý kondom poznáš, takže klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11081
3.7.20 20:45
@Kaileee píše:
At ti tady napise kdo chce co chce, budes na to myslet cely život… snad je jeho no, jinak chudak chlap

Muze nechat udelat testy dna. A nebude muset o tom premyslet cely zivot :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11505
3.7.20 20:48

Tři dny před ovulací je klasika vhodná doba. Spermie přežívají pokud si dobře pamatuji běžně 48 hodin. K ovulaci dojde plus mínus, jak ji na sobě pozoruješ. Pokud si dobře pamatuji, je větší pravděpodobnost, že to bude holčička :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3179
3.7.20 20:50
@Djciwo píše:

Ty jsi ho podvadela u vás doma? :zed: Achjo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama