Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, dneska mi pani v obchode docela silou vrazila v obchodaku nakupnim kosikem do bricha (na prave strane) docela to boli. Jsem v 19tt, myslite, ze se neco mohlo stat? Ani se neomluvila krava… ![]()
S nejvetsi pravdepodobnosti to nic nebude. Me takhle v tehotenstvi jednou tak nejak v sedmem mesici skripl bricho do dveri autobus
…mela jsem tez jefnu stranu docela pohmozdenou, ale malymu se nic nestalo…pro klid duse bych si skocila na ultrazvuk. ![]()
@SabinkaKo píše:
Ahoj, dneska mi pani v obchode docela silou vrazila v obchodaku nakupnim kosikem do bricha (na prave strane) docela to boli. Jsem v 19tt, myslite, ze se neco mohlo stat? Ani se neomluvila krava…
Asi to nic akutního nebude
, když jsi nešla k dr a vypisuješ tady. ![]()
Tak jestli ti neni blbe, pohyby citis stejne, nekrvacis, tak to bude dobry. Ostatne to mimino je jeste dost malicke, je vypodlozene a plave v míči ve vodě. Neboj ![]()
Kráva… no tak ozvala ses? Asi ne, protože jinak předpokládám, že by se omluvila. Navíc to nic tak hrozného nebude, když nám to oznamuješ na epipi a nesedis nikde na pohotovosti. Hlavně si postěžovat.
Zhruba ve stejném stádiu těhotenství jsem sama narazila na vozík, tak chápu ty nervy.
Pokud cítíš pohyby, nekrvácíš a ani z tebe neteče jiná tekutina, miminko by mělo být v pořádku. Kdybys přece jen chtěla mít jistotu, můžeš na pohotovost. Hlavu ti tam nikdo neutrhne. ![]()
@SabinkaKo píše:
Ahoj, dneska mi pani v obchode docela silou vrazila v obchodaku nakupnim kosikem do bricha (na prave strane) docela to boli. Jsem v 19tt, myslite, ze se neco mohlo stat? Ani se neomluvila krava…
jestli tě to bolí, tak bys měla jít na ultrazvuk do nemocnice na ambulanci
Slovník máš pěknej tak zapoj hlavu a určitě vymyslíš co máš udělat
@ka2ka píše:
Slovník máš pěknej tak zapoj hlavu a určitě vymyslíš co máš udělat
tak třeba neví, kam má narychlo jít, nebo že tam vůbec jít může, no. Já bych to taky nevěděla, kdyby kamarádka nebyla na rizikovém a nechodila tam pořád s krvácením.
Nechápu tohle navážení se do ní ![]()
@PaníBovaryová píše:
tak třeba neví, kam má narychlo jít, nebo že tam vůbec jít může, no. Já bych to taky nevěděla, kdyby kamarádka nebyla na rizikovém a nechodila tam pořád s krvácením.
Nechápu tohle navážení se do ní
promin a ty nevíš že když ti je zle máš jít k mudr nebo do nemocnice?
@ka2ka píše:
promin a ty nevíš že když ti je zle máš jít k mudr nebo do nemocnice?
No a co? Málokdy tohle pisu, ale: pokud nemas nic k veci, proc to komentujes? ![]()
@PaníKadrnožková píše:
No a co? Málokdy tohle pisu, ale: pokud nemas nic k veci, proc to komentujes?
protože se mi nelíbí její vyjadřování o lidech, stěžuje si že jí bolí břicho a místo aby šla teda k mudr tak tu nadává
@Natálka26 píše:
@SabinkaKoKráva… no tak ozvala ses? Asi ne, protože jinak předpokládám, že by se omluvila. Navíc to nic tak hrozného nebude, když nám to oznamuješ na epipi a nesedis nikde na pohotovosti. Hlavně si postěžovat.
pokud do někoho (nedopatřením) vrazím nákupním vozem, tak to si teda všimnu. A omluvím se sama. Zakladatelka se mohla vyděsit a prostě se neozvala…Já jsem taky bývala coby těhule ustrašená a méně průbojná - hormony.
Zakladatelko, dítě je chráněné plodovou vodou, navíc je ještě malé, jak už tu říkaly holky nade mnou…Mělo by to být ok, ale pokud máš strach, zajdi na gyndu, at ti udělají ultrazvuk. Já jsme takto kdysi byla, když jsem v šestém měsíci uklouzla na vlhkém popadaném listí. Dítě bylo v pořádku ![]()
@ka2ka píše:
protože se mi nelíbí její vyjadřování o lidech, stěžuje si že jí bolí břicho a místo aby šla teda k mudr tak tu nadává
Pokud někdo těhuli vrazí do břicha nákupním vozem, musel by být úplně mimo, aby si toho nevšiml. Pokud se ani neomluví, je to bezohledný hulvát a já její rozhořčení chápu.
A že váhá, jestli a kam jít? Ty jsi vždycky vševědoucí?