Otok nohou ve 20 tt

24
2.7.20 23:44

Otok nohou ve 20 tt

Maminky, kolem 20tt mi začaly mirnĕ otékat kotniky.Ted jsem 24tt a otoky jsou vĕtši. Je to moje třeti tĕhotenstvi a je mi 38let. Zatim vše v pořádku. V druhém tĕhu jsem mĕla taky oteklé nohy, ale syn se narodil v srpnu.Ted mimi čekám na řijen. Řikám si co budu nosit na nohou až se ochladi když už ted jsou mi všechny boty tĕsné. :( Jak jste to řešily vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1172
2.7.20 23:51
@Jaja30 píše:
Maminky, kolem 20tt mi začaly mirnĕ otékat kotniky.Ted jsem 24tt a otoky jsou vĕtši. Je to moje třeti tĕhotenstvi a je mi 38let. Zatim vše v pořádku. V druhém tĕhu jsem mĕla taky oteklé nohy, ale syn se narodil v srpnu.Ted mimi čekám na řijen. Řikám si co budu nosit na nohou až se ochladi když už ted jsou mi všechny boty tĕsné. :( Jak jste to řešily vy?

No já jediné co teď obuji, jsou žabky. Do ničeho se v tom teple a s otoky nevlezu a kupovat si boty o dvě čísla větší se mi na měsíc nechce. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
2.7.20 23:55

@EvieK ja zas obuju sandále :) Ale taky se mi nechce kupovat vĕtši boty, ale co až přijde chladnĕjši počasi? Ted je teplo, tak to jde na boso atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1172
3.7.20 00:06
@Jaja30 píše:
@EvieK ja zas obuju sandále :) Ale taky se mi nechce kupovat vĕtši boty, ale co až přijde chladnĕjši počasi? Ted je teplo, tak to jde na boso atd.

No to naštěstí řešit nemusím. :D Ale asi si budeš muset koupit větší boty, jinak to nevidím :mrgreen: nebo takové ty teplejší crocs, či jak se tomu nadává. :D i když nemusíš mít ani otoky jak bude chladnější počasí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14649
3.7.20 06:31

Zkus mazat něčím na oteklé nohy. Mohl by pomoci Detralex, ale konzultuj s Dr., jestli by pro tebe byl vhodný. Mám to podobné kvůli křečovým žílám, hodně mně pomohly kompresní podkolenky. Vím, že se to ne vždycky ve vedru dá, ale hodně to uleví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
3.7.20 07:05

Já žila v tom, že ty otoky jsou právě z tepla :think:…to by byla šance, že na září, říjen bude líp… Ale třeba se pletu… U prvního mi otekly nohy až po porodu a teď mám termín taky na říjen a zatím nic… Kamarádka co rodila před lety na konci srpna měla nohy jak slon a nosila manželovi pantofle… :nevim:…takže pokud to nesplaskne, nic jiného než nějaké obyč větší boty ti asi nezbyde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
3.7.20 10:10

Já jsem 21tt a včera jsem vypadala viz foto :lol: byla jsem ráda že jsem se po práci do těch tenisek narvala :lol: kotníky zmizely, nohy jako konve :zed: taky jsem zvědavá co bdu nosit až bude chladno, TP mám v polovině listopadu. Snad s počasím chladnější to bude lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1172
3.7.20 12:40
@Majsina píše:
Já žila v tom, že ty otoky jsou právě z tepla :think:…to by byla šance, že na září, říjen bude líp… Ale třeba se pletu… U prvního mi otekly nohy až po porodu a teď mám termín taky na říjen a zatím nic… Kamarádka co rodila před lety na konci srpna měla nohy jak slon a nosila manželovi pantofle… :nevim:…takže pokud to nesplaskne, nic jiného než nějaké obyč větší boty ti asi nezbyde…

No hele něco na tom bude, protože mi otoky začaly až s příchodem veder. Jak je chladno, tak nejsou tak strašné, takže jsem momentálně ráda, za deštivé počasí ;D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
3.7.20 20:23

@anomally moje nohy ted

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
3.7.20 21:35

@Jaja30 8o 8o 8o no tak to je taky pěkný masakr teda. To snad ani chodit nemůžeš ne? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
3.7.20 21:48

@anomally jde to, ale nejhorši je chuze ze schodu a na židly už taky nevylezu.Do práce nechodim. V praci mĕ od té Koronakrize poslaly na očr. Byla jsem tam z kraje června na vypomoc na 4 dny a to mi ty nohy začaly natékat. Dĕlám v kuchyni a 8 hodin na nohou byl mazec.Doma odpočivám jak to jde. Uvidim co mudr ve středu. Připadám si jak když jsem dostala žihadlo do nohy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
4.7.20 08:24

@Jaja30 já dělám taky v kuchyni, teď jsem byla ve středu 13 hod v práci a ve čtvrtek od 4 vzhůru zas na nohou a už mi začaly natekat právě. Včera jsem si byla pro nemocenskou. Ono se to nedá, furt stát non stop v práci. Včera jsem byla doma a už to bylo lepší. Ale přesně jak píšeš, takovou nohu oteklou jsem měla jak mě loni pichla mochnicka a byla jsem na injekce u dr protože se s tím nedalo absolutně chodit, ohýbat, nic. No snad nám bude líp v klidovém režimu :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
4.7.20 09:09

@anomally já si ted vybírám dovolenou a pak jdu taky marodit :-) Doma nám bude určitě líp :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
4.7.20 09:39

@Jaja30 no já nastoupila do práce v březnu, oddelala jsem týden cca a pak byl ten Covid a karanténa, takze osetrovne. V červnu jsem byla na výpomoc už několik dní, jinak od 1.7.ofiko v práci zas zpět no a teď nemocenská, oni mě zabijou :lol: :zed: ale jako co, mimi je důležitější a to abych i já byla v pohodě. Přece se nebudu dřít a trpět něčím jen kvůli práci. Práce bude v životě ještě dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
4.7.20 10:17

@anomally přesně,mimi a zdraví je důležitější :-) Ještě se napracuješ dost ;) Já jsem měla vždy co dělat abych došla z práce na autobus a domu.Doma jsem padla na gauč a nohy nahoru a do večera se mnou nic nebylo. A to byly jen 4dny co jsem tam byla. Víc jsem řekla, že nedám. Naštěstí šefka sama naznala, že nebude riskovat moje zdraví. Holt si musí najít nahradu.Je fakt, že už nejsem nejmladší a nerada bych aby k těm otokum přibyl i vyšší tlak atd. Musíme myslet na mimi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama