Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200702_150258.jpg

Já jsem 21tt a včera jsem vypadala viz foto :lol: byla jsem ráda že jsem se po práci do těch tenisek narvala :lol: kotníky zmizely, nohy jako konve :zed: taky jsem zvědavá co bdu nosit až bude chladno, TP mám v polovině listopadu. Snad s počasím chladnější to bude lepší.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...