Je Kanavit hořký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mila.dka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 16:14
Je Kanavit hořký?

Zdravím, mám na vás takový dotaz. Mám novorozaňátko a máme předepsaný Kanavit (kapat 1×týdně) a Vigantol (1× denně). Už jsme to takhle kapali u první dcerky před 4 lety. Teď jsem ale Kanavit ochutnala a je příšerně hořký, což si od dcerky nepamatuju. Nevíte jestli je to tak normální nebo s ním něco může být?

Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7036 příspěvků 20.01.17 16:21

@mila.dka1

Tak jsem koštla :mrgreen: a je nahořklej a hnusnej :mrgreen:

mila.dka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 16:49
@Šmoulice píše:
@mila.dka1Tak jsem koštla :mrgreen: a je nahořklej a hnusnej :mrgreen:

díky moc :-), tak to tak asi bude v pořádku :-). Mě to napadlo až poté, co se malý příšerně šklebil :-)

Šmoulice
Kelišová 7036 příspěvků 20.01.17 17:00
@mila.dka1 píše:
díky moc :-), tak to tak asi bude v pořádku :-). Mě to napadlo až poté, co se malý příšerně šklebil :-)

Nám se po tom taky šklebí :mrgreen: no, už se nedivím  :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >