Je mi divně v 34. týdnu

Anonymní
26.6.20 10:41

Je mi divně v 34tydnu

Dobrý den maminky, nezažila některá z Vás, že Vás ve 34 týdnů přepadali zimnice, bolesti v kříži a značné úniky moči? Já jdu příští týden znovu k doktorce, ale už asi pár dní mi není nejlip. Teď se chvílemi přidali i takové jako menstruační bolesti v podbřišku. Docela mi tvrdlo břicho, tak jsem dostala magnosolv 2× denně, železo a mám víc odpočívat a teda ten hořčík mi sice pomáhá na to tvrdnutí, ale zase mám průjmy, takže také nic moc. Jsem tedy hodně spavá přes den, v noci se hrozně budím a na záchod bych se také mohla odstěhovat. Jsem těhotná podruhé a s prvním jsem tohle nezažila. Porod mi vyvolávali.
Nyní však cítím i takové divné pocity, tlak či nevím jak to nazvat v pochvě, tak tápu. Břicho mi nekleslo. Nechce se mi jed do porodnice a šílet tam, ale i tak mi to nedalo a třeba se tu někdo objeví a uklidní mě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2784
26.6.20 10:43

Tlak v pochvě u mě znamenal chystani se.. Měla jsem to od 36tt, rodila jsem 38+1tt. Je to fakt únik moci? Aby to nebyla plodovka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 10:43
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky, nezažila některá z Vás, že Vás ve 34 týdnů přepadali zimnice, bolesti v kříži a značné úniky moči? Já jdu příští týden znovu k doktorce, ale už asi pár dní mi není nejlip. Teď se chvílemi přidali i takové jako menstruační bolesti v podbřišku. Docela mi tvrdlo břicho, tak jsem dostala magnosolv 2× denně, železo a mám víc odpočívat a teda ten hořčík mi sice pomáhá na to tvrdnutí, ale zase mám průjmy, takže také nic moc. Jsem tedy hodně spavá přes den, v noci se hrozně budím a na záchod bych se také mohla odstěhovat. Jsem těhotná podruhé a s prvním jsem tohle nezažila. Porod mi vyvolávali.
Nyní však cítím i takové divné pocity, tlak či nevím jak to nazvat v pochvě, tak tápu. Břicho mi nekleslo. Nechce se mi jed do porodnice a šílet tam, ale i tak mi to nedalo a třeba se tu někdo objeví a uklidní mě.

Jinak teď se přidalo i trochu nechutenství, takže asi budu jen na dietnejsich pudincich, různých nápojích atd… I snědena houska mi nedělá dobře :pensive:.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 10:47

@mackA159 tak ono ze mě nic neteče stále, ale tlak na mocak mám hrozný. Takže to beru tak, že občas nejsem tak rychlá. Je to trapný, ale už od začátku těhotenství nosím raději vložky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.6.20 10:49

@mackA159 A ano, doktorka mě upozornila, že můžu porodit dříve, proto ten hořčík, častější kontroly a odpočinek, ale 34tt mi přijde až moc brzo na takové stavy. Teď ze strachu hodně ležím, nic moc nezvedam atd..

• Nahlásit
  • Citovat
2784
26.6.20 10:58
@Anonymní píše:
@mackA159 A ano, doktorka mě upozornila, že můžu porodit dříve, proto ten hořčík, častější kontroly a odpočinek, ale 34tt mi přijde až moc brzo na takové stavy. Teď ze strachu hodně ležím, nic moc nezvedam atd..

No fakt jen lez.. Moje sestra rodila 33+4tt..ale hrozil ji porod už od začátku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41556
26.6.20 11:01

Zajela bych k dr pro jistotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
26.6.20 11:04

Teď rádi hodně střevní chřipky… Třeba ti není nejlíp kvůli tomu a ten hořčík tomu nepomůže… Gynekolog mi říkal, že si magnosolv mám dělat do půllitru a pít celé dopoledne, abych neměla průjem… Střevní jsem měla minulý týden a ještě teď mi není úplně dobře. Točila se mi i hlava a byla jsem dost unavená. Taky jsem těhotná, ale 24.tt… A břicho mě taky dost bolelo a měla jsem během dne i občas křeče… Pak to přestalo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 11:16

@Baruunečka a já hloupá to piji v malé skleničce jako jsem byla zvyklá u jiného typu hořčíku. Teď jsem si dala teplou sprchu a hned do postele. Snad se mi uleví.

• Nahlásit
  • Citovat
26.6.20 11:25

@Ginuš přemýšlím, že zítra zajedu do nemocnice. Kontrolu u své gyn. mám až ve středu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3857
26.6.20 11:32
@hanabenešová píše:
@Ginuš přemýšlím, že zítra zajedu do nemocnice. Kontrolu u své gyn. mám až ve středu.

Nemocnice je pro akutní případy. Pokud tvoje doktorka ordinuje tak ji zavolej, že se ti něco nezdá. Musí tě vzít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
26.6.20 11:47

Měla sem po magnosolvu stejné problémy. Pomohlo mi pit ho po jídle (původně mi dr. doporučil rano na lacno) nebo si sáček rozdělit na dvě dávky, půl dopo půl odpo. Od te doby v pohodě, tak vyzkousej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.20 11:48

@JancaS84 tak já to tak beru, kdyby mi bylo fakt zle tak nemocnice. Ne, že tam pojedu jen tak. Jinak dneska moje gyn. neordinuje, až v pondělí.

• Nahlásit
  • Citovat
376
26.6.20 12:28
@Anonymní píše:
@JancaS84 tak já to tak beru, kdyby mi bylo fakt zle tak nemocnice. Ne, že tam pojedu jen tak. Jinak dneska moje gyn. neordinuje, až v pondělí.

Ale tou pohotovosti nic nezkazís. Tady každá píše, že je to jen pro akutní případy. Ale pokud tam nejezdis s každou blbosti, jedná návštěva, když ti není dobré, je fakt nerozhodí. A udělají ti rovnou nejaké testy a vyšetření. Budeš pak klidná, že se nic neděje..Dělej podle sebe, jak se cítíš a ne podle toho, co ti tu nekdo na netu napíše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama