Je možné mít ovulaci 8DC?

890
2.3.12 15:23

Je možné mít ovulaci 8DC?

Ráda bych se zeptala, zda má některá z Vás ovulaci už 8.den cyklu a jestli jste některá takto brzy otěhotněla. V centru čínské medicíny mi bylo řečeno, že vajíčko není zralé a tudíž se nemůže oplodnit. Ale normální gynekolog to nevidí jako problém. Snažíme se už přes dva roky, a vážně nevím kde je problém :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46227
2.3.12 15:31

Ja ke konci listopadu samovolne potratila a hned po Ms sem mela plodny hlen 8 Dc a podarilo se mi otehotnet a nyni sem v 15. Tydnu,vse je mozne a priroda je vsemozna, drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
2.3.12 15:40

Díky, to je pozitivní zpráva!! Hodně štěstí, ať se Ti narodí zdravej kluk jkao buk :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46227
2.3.12 15:55

Dekuji Handy,at se vam brzy zadari.zeptam se blbe mate doma nejake zviratko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
2.3.12 15:56

Nemáme, ale tchýně má kočku. Chceš mě upozornit na nějakou alergii? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46227
2.3.12 16:01

Ne ne nechci,ja ma doma dve persanky a v pohode,sem otehotnela az po7mesicich a to diky duphastonu,protoze sem mela nizkou sliznici,znam jeden manzelskej par a ti nemohli mit dlouho mimi a ja tenkrat prodavala kotatka a jedno si koupily a za dva mesice pani diky kocce otehotnela,jenze clovek uz je po tak dlouhy dobe unavenej a nervozni a mel by si trochu odpocnout a preorientovat se na neco jineho, moje mati si poridila kocoura a za mesic byla taky tehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
2.3.12 16:07

Já taky trpím na nízkou sliznici a beru ultrogestan. Potřebovala bych se nějak odreagovat, už mi z toho hrabe. Nejsem zrovna kočičí typ, raději bych pejska. Ale jsme celé dny s manželem v práci, takže by byl chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
2.3.12 16:36

Hando ja mam take ovulaci takhle brzo, mozna jeste i den, dva driv :nevim: . Otehotnela jsem tak 4×. 2× jsem potratila, 2× mimco donosila, nevim, zda ty potraty s tim mohly mit nejakou souvislost. Naposledy, tzn. po pate jsem otehotnela dost netypicky a to v prostred cyklu (vim, pro vetsinu normalni, pro me prekvapko). Tak stale cekam, co z toho bude, ale vzhledem k tomu, ze mi je porad zle, to vypada nadejne.
Drzim palce, at brzo otehotnis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
3.3.12 08:04

není nic neobvyklého na tom, otěhotnět 8.den cyklu.. pokud máš kratší cykly, je to tak ? .. např. pokud máš cyklus 25dní - 14 (16)dnů = 11. nebo klidně už i 9.den cyklu ovulace.. Sex máš 8.den cyklu a ejhle.. Spermie ten 1 den, nebo možná i 3 dny do ovulace klidně přežijí :) Já otěhotněla 9.den cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
890
3.3.12 08:14

Holky, díky za rady. Včera večer jsem už začala špinit, tak ovulka byla asi i dřív 8DC, tak nevím zda brát ultroš nebo ne, jestli to není zbytečný :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.14 15:11

Ahoj
Taky se chci zeptat, dělala jsem si ovu test a je pozitivní, jsem 8dc..
Ms byla divná, černá prostě jiná..Ovu už 8 dc??

• Citovat
  • Nahlásit
66261
15.4.14 16:06
@Anonymní píše:
Ahoj
Taky se chci zeptat, dělala jsem si ovu test a je pozitivní, jsem 8dc..
Ms byla divná, černá prostě jiná..Ovu už 8 dc??

A proc by ne, po pozitivnim testu bude ovu do 24-48 hodin. Zalezi jak mas dlouhe cykly, ale zase takova vyjimka to neni. Ovu muzes mit dnes, zitra, pozitri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.14 16:36

30 dní a ms 6 dní..

• Citovat
  • Nahlásit
66261
15.4.14 19:01

Tak to je docela dlouhý, to bych si myslela, že bude ovu později, ale možné je vše. A seš si jistá, že je to pozitivní ovu test? Je čárka silnější nebo minimálně stejně silná jako kontrolní? Slabší čárka je vidět totiž pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 19:25

Oživuji

Je možné mít ovulaci 8den cyklu díky stresu, nemoci, zvýšené fyzické námaze, prostě kombinací všeho? Díky bolesti podbřišku i hlenu je to ovulace. Normálně ji mám kolem 13. dne..
m.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat