6. den po IVF, nadmuté břicho a píchnutí v tříslech

30
27.2.12 17:44

6. den po ivf a nadmuté břicho a píchnutí v tříslech

Ahojky měla bych menší dotaz jsem šestý den po IVF a mám nadmuté břicho a občas mě píchne v tříslech čeho se mohou týkat tyto příznaky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3328
27.2.12 17:56

Po stimulaci je úplně normální mít nafouknuté břicho. Máš zvětšené vaječníky a po OPU je běžné,že je v břiše i trocha volné tekutiny.Pokud jí není moc,není to problém,normálně se vstřebá,pokud by se ale objevily větší bolesti atřeba problémy s dýcháním,apk už by to problém byl.
Buď v klidu,za pár dní se to srovná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.2.12 17:57

Nadmuté břicho může být malý OHSS chce to hodně pít a jíst teď hodně bílkovin, taky odpočívat..jinak já měla 6den na testu ducha :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
27.2.12 18:21

Neboj,je to normální…
a držím palečky
Loka…6.den???tos dlouho nevydržela do testíku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.2.12 18:31
Petra Z píše:
Neboj,je to normální…
a držím palečky
Loka…6.den???tos dlouho nevydržela do testíku :mrgreen:

A kdyby jsi vyděla kolik jich bylo :mrgreen: to by ses teprve divila :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
27.2.12 18:40

Loka…hele já teda vydržela vždy do 9.dne…
ted se taky držím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3328
27.2.12 18:49

Holky,tak to já jsem srab ;) .Mě se nechtělo testovat vůbec,bála jsem se výsledku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
27.2.12 18:54

Mě se ted taky nechce.......uvidím,jak dlouho to vydržím :mrgreen:
A Jaruše.....gratulujuuuuuuuuuuu :mrgreen: :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3328
27.2.12 18:57

Děkujeme :mrgreen: ,sice pořád ještě není vyhráno,ale věříme a doufáme,že to dotáhneme až do dobrýho konce :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
27.2.12 19:03

Jaruše jasně že :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.2.12 20:05

PetraZ …hele já tady pročítala diskuze kdy měly holky test pozitivní, vyčetla jsem že některý už ten šestý den tak jsem se hecla :mrgreen: a chodila to pak od odpoledne kdy jsem testila až do večera snad 100× koukat jestli ta čárka neutekla :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
27.2.12 20:23

Loka…hele,taky jsme testovala když se povedl mates jako blázen…ale teda až od toho 9.dne :mrgreen: :mrgreen:
Ty // jsou úžasný že---mám to nafocené,testy schované :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18551
27.2.12 20:41

No já mám taky testy schovaný a přemýšlela jsem že bych je dala zalít do taové té pevné folie…ale říkám si aby na mě tam nekoukali jak na zlodějku testů :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65458
28.2.12 08:01
loka píše:
No já mám taky testy schovaný a přemýšlela jsem že bych je dala zalít do taové té pevné folie…ale říkám si aby na mě tam nekoukali jak na zlodějku testů :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
71
28.2.12 14:02

Holky, tak já jsem ještě horší, začla jsem testovat 4. den od ET a pidi ducha jsem tam prostě vykoukala, pak se čárka zesilovala a stejný byly 10. den… 14 den po ET jsem měla hcg 4900, a příští týden čekám na první utz…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.