Je možné že jsem těhotná? ????

Anonymní
24.10.20 14:20

Je možné že jsem těhotná? ????

Ahoj děvčata, otázka v názvu může být trochu zavádějící. Nevěděla jsem ale jak jinak ji zformulovat.
Chtěla bych se zeptat jesi jste se někdy s necim podobným setkala.
Jedno miminko už mám, dceři bude rok za tři měsíce. Takže vím jak těhotenství probíhá. Neberu žádnou antikoncepci, s partnerem ani žádnou jinou nepoužíváme. Nicméně poslední dva týdny mám v podbřišku záskuby, celkem pravidelne a opravdu hodně mi to připomíná pohyby.
Setkala jste se s tím nějaká?
Dělala jsem si test ale vyšel mi 2× negativní. Nicméně ani u prvního těhotenství nebyly čárky na testu nijak zřetelne. Menstruace se taky dostavovala doteď pravidelně. Aktuálně jsem druhý týden po.
Nevěděla jsem kam tohle zařadit. Už mě napada že jsem snad fakt těhotná a premyslela jsem ze zajdu na gyndu. Ale nechci vypadat jak blázen, momentálně si fakt tak přijdu.
Máte nějaká zkušenost podobnou? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19681
24.10.20 14:23

Kdybys mela pohyby, tak uz budes 2. trimestr, to bys urcite na testu neco mela. Nevnimas spis pohyb strev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
24.10.20 14:26

To jsou streva, tehotna nejsi a ani nemusis mit obavy, to se stava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 14:30

No nevím, takový skubani jsem nikdy neměla 😂 ani nemám žádné zažívací potíže nic
Stravu si držím pořád stejnou.
Zaráží mě právě ta pravidelnost a jakou dobu už to pociťuji

• Citovat
  • Nahlásit
1170
24.10.20 14:34

Ja mam taky pocit, ze se to deje vic, nez kd, z jsem rodila, treba to clovek jen nejak vnima vic, kdyz ho nekdo 5 mesicu kopal..ja teda i v tehu vic vnimala pohyb strev…a je to prirozene, nesouvisi to s zadnymi potizemi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24525
24.10.20 14:34
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, otázka v názvu může být trochu zavádějící. Nevěděla jsem ale jak jinak ji zformulovat.
Chtěla bych se zeptat jesi jste se někdy s necim podobným setkala.
Jedno miminko už mám, dceři bude rok za tři měsíce. Takže vím jak těhotenství probíhá. Neberu žádnou antikoncepci, s partnerem ani žádnou jinou nepoužíváme. Nicméně poslední dva týdny mám v podbřišku záskuby, celkem pravidelne a opravdu hodně mi to připomíná pohyby.
Setkala jste se s tím nějaká?
Dělala jsem si test ale vyšel mi 2× negativní. Nicméně ani u prvního těhotenství nebyly čárky na testu nijak zřetelne. Menstruace se taky dostavovala doteď pravidelně. Aktuálně jsem druhý týden po.
Nevěděla jsem kam tohle zařadit. Už mě napada že jsem snad fakt těhotná a premyslela jsem ze zajdu na gyndu. Ale nechci vypadat jak blázen, momentálně si fakt tak přijdu.
Máte nějaká zkušenost podobnou? :)

Ano pokud souložíš a navíc bez ochrany, tak můžeš být těhotná.
Ovšem tohle bude pohyby střev. Vždycky jsem je intenzivně cítila pár měsíců po porodu. Nejspíš je to tím, že břicho nějakým způsobem pracovalo, fungovalo jinak a taky tím, že bych řekla, že od těhotenství člověk vnímá svoje břicho a jeho činnost jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 14:43

Dekuju za odpovědi
Spis mam strach aby to nebyly nějaké zdravotní problémy
Ale i to těhotenství mě napadlo 😂
Dekuju za uklidnění a odpovědi na tento hloupý dotaz

• Citovat
  • Nahlásit
1525
24.10.20 14:53

Já třeba cítím pořád pohyby a to je malá 3 měsíce na světě. Prý je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
24.10.20 14:54

Najdi si něco o tom na netu, je toho spousta :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 14:56

@EvieK jde mi o to že jsem tohle začala cítit až týden dva zpátky
Od porodu jsem podobný problém neměla 😁
Ale je to mozny ze se o projevuje tahle se zpožděním

• Citovat
  • Nahlásit
29404
24.10.20 15:11

Mě takhle jely pohyby asi 3 měsíce téměř v kuse :D Samozřejmě, že těhotná nejsem, neplaš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
24.10.20 15:16
@Anonymní píše:
@EvieK jde mi o to že jsem tohle začala cítit až týden dva zpátky
Od porodu jsem podobný problém neměla 😁
Ale je to mozny ze se o projevuje tahle se zpožděním

Ja to taky necítila hned, samozřejmě. Ale poslední měsíc a těhotná fakt nejsem, ale zjišťovala jsem si co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.20 18:27

27.10. 2020 18;20 hodin

Ahooj chtela jsem se zeptat jestli se to stalo mne nebo i jinem nedostala jsem mesicky jeto skoro cely mesic sla jsem na ginegologii tam mi vzali krev a moc ale řekli že ne jsem tehotna tak jsem sla domu a cekala par dni jesli do dostanu ale fur nic nechapu moh se sples doktor??? tak to nerešim furt cekam anic mam jin doktorovi furt zvracim mam bolesti jsem unavena chodim furt na wc casto nevim muzete mi neco tomu řict nekdo jestli se mu to stalo uz nekdy co to je??? poradit???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
28.10.20 03:02

@simoneta simoneta Z krve lze poznat i těhotenství v počátku, takže by se lékař plést neměl. Můžeš zkusit těhotenský test pokud máš 4 týdny zpoždění byly by tam krásne čárky.. Znovu bych zavolala lékaři a ten by měl řešit vyvolání MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.11.20 18:20

Jsem těhotná?

Ahoj holky, jdu si sem pro radu. Nevím jestli se to tu už rozebíralo, ale nemám čas hledat.
Tak se chci poptat jestli je možné že jsem v tom, když se mi o 1 den MS zpozdila. Měla přijít 28.10.20, ale přišla 29.10.20 Měla jsem ji jen 4 dny do 1.11.20 (z toho čtvrtý den jsem to neměla přes den, až po pohlavním styku večer - krvácela jsem cca 3-4h a pátý den jsem měla vložku čistou) po 4 dnech přišel konec. Normálně moje MS jsou nesnesitelné, tahle MS mě samotnou překvapila, až jsem se i lekla, protože jsem měla 2 vložky na den. Obvykle mám 7-8 vložek na den.
Pak 1 den jsem měla klid a včera večer 2.11.20 přišla bolest do břicha, podbřišku a dnes dopoledne 3.11.20 přišlo špinění, které já jsem nikdy neměla. Nikdy jsem nešpinila.
Už mě 3 týdny bolí prsa, zvětšili se mi. Ale zase to může být tím, že jsem brala Visanne, protože mi zjistili ovariální endometriozu.
Ale Visanne jsem přestala brát 27/8/20
Jsem z toho úplně v pr.. 🤦‍♀️ protože už mě pár dní berou záda (v kříži), bolí mě podbřišek, je mi na zvracení a mám jakoby knedlík v krku, bolí mě i chvilkami žaludek a hlava. A bolí mě břicho v půli (občas si říkám, že se v půli těla rozpůlim)
Holky prosím prosím, už si nevím rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama