Je "podpantoflák"?

Anonymní
16.3.20 00:23

Je "podpantoflák"?

Dobrý den, ahoj. S přítelem jsme spolu rok a půl.. Jsem asi až moc přehnaně žárlivá, vím to. Už na začátku vztahu jsem ho upozornila. V práci se mu posmívají, že je podpantoflák. Mrzí mě to a ještě víc si myslím že je to má vina. Od začátku se na tom snažím pracovat. Nemám problém když jde pivko do hospody, i přesto, že tam pracuje holka na kterou se rád podívá, jelikož všude cpe polonahé/nahé fotky, výstřih až ke kolenům atd. (Trochu mě to štve, ale chápu že rád zajde na to pivo, nerýpu do něj, nemluvím o tom raději) Když se domluví v práci na fotbale, hned do něj ryjou že se vymlouvá na nemoc. Co mě mrzí je, že v práci si myslí, že ho nechci pustit já a přitom je to z jeho vlastní vůle. :( Mám hroznou hrůzu z toho, co může vyprávět můj přítel o mě, když si tohle všichni myslí. Když já ho vlastně pouštím všude a když už mi kvůli něčemu ujedou nervy, hned se omlouvám a mám výčitky. Prosím poraďte :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

121
16.3.20 01:11

No evidentne rika, ze ho nepustis. Treba je tonpro nej jednodussi nez resit natlak a premlouvani. Sama ale vis kde je pravda ne? tak pranic zalezi co rikaji ostatni ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 02:55

Tak uz to, jak formulujes, ze „ho poustis“ zni debilne :roll: a sama priznavas, ze ti ujizdi nervy, takze si sama priznej, jestli on nechodi nikam proto, ze ho bavi byt na tebe nalepeny nebo nechce mit dusno a tve ujete nervy :roll: Jinak ted je asi dusicka v klidu, ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.3.20 07:14

Pokud je to tak je nemáš problém když jde na pivko tak se na ostatní řeči vykasli… Ale já kdybych něco takového dozvěděla odjinud okamžitě bych naběhla na přítele a spustila bych na něj co kde vypráví když na pivo může jít tak ať mi to vysvětlí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.3.20 07:15

PS: Kazdy muž je podpantoflak, jen některý méně některý více :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie