Je tam ještě šance, aby se nám zadařilo?

16
21.12.18 16:19

Je tam ještě šance?

Ahoj holky,
Jsem 26dc a asi 11 dpo. Zhruba 6dpo jsem jeden den spinila. Dnes jsem si delala test a vysel negativni. Mam bolesti bricha, jako bych to mela dostat, ale nejsou stale, vzdy na nejakou chvili utichnou. Zatim jsem to nedostala. MS cykly mam nepravidlene. Ale priznaky MS jsem mela vzdy jasne a zhruba do druheho dne jsem to dostala. Prsa me boli minimalne, ale to me boliva i pri MS. Myslite, ze je jeste sance, aby se nam zadarilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

548
21.12.18 17:30

@Weronka2 Ahoj, pokud to bylo nidacni krvaceni, tak sance je. Nekomu test ukaze az 14 dpo a později. Tak drzim pesti at dusik na testu vykoukne.
Za me je nejcitlivější mammatest, ukazal mi uz 10 dpo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
21.12.18 17:40
@Weronka2 píše:
Ahoj holky,
Jsem 26dc a asi 11 dpo. Zhruba 6dpo jsem jeden den spinila. Dnes jsem si delala test a vysel negativni. Mam bolesti bricha, jako bych to mela dostat, ale nejsou stale, vzdy na nejakou chvili utichnou. Zatim jsem to nedostala. MS cykly mam nepravidlene. Ale priznaky MS jsem mela vzdy jasne a zhruba do druheho dne jsem to dostala. Prsa me boli minimalne, ale to me boliva i pri MS. Myslite, ze je jeste sance, aby se nam zadarilo?
@ii-ivuska píše:
@Weronka2 Ahoj, pokud to bylo nidacni krvaceni, tak sance je. Nekomu test ukaze az 14 dpo a později. Tak drzim pesti at dusik na testu vykoukne.
Za me je nejcitlivější mammatest, ukazal mi uz 10 dpo

nevzdavej to, je tam vice nez solidni sance, nebala bych se rici i jistota do urcite miry, ze se vse podarilo. Drz se a dej nam vedet jak to dopadlo milacku. My vsechny tady ti drzime palce a prejeme at ti to dopadne co nejlepe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
21.12.18 18:14

@Weronka2 Ahoj, ja jsem bohuzel presvedcena, ze pet dni po nidacnim krvaceni by uz na TT melo byt neco videt - uz pet dni se miminko zavrtava a produkuje hcg, hladinu 10 (tedy na nejcitlivejsi test) by uz melo urcite… Ale treba budes vyjimka nebo to nebylo nidacni krvaceni a k nidaci doslo pozdeji a pak i carka na testu bude pozdeji… Drzim pesti, at mas krasne vanocni prekvapeni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
21.12.18 19:08

Dekuji, snad se povedlo. Byl by to krasny darek. Dam pak vedet. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
22.12.18 22:58

@LucinkaPar
Tak dneska mi vysel na testu duch. Uvidim jak to pujde dal, zda se udrzi. A to jsem to dneska vzdala a rekla si, ze uz chcu vedet na cem sem, bud at dojde MS nebo jsem tehotna. Tak uvidíme jestli se dobre zahnizdilo. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.18 23:59

@Weronka2 drzim pesti at to pokracuje jak ma :) !!!
Rada bych se te jen zeptala (nebo kohokoliv kdo ma zkusenost), jestli muzu. Jak presne te bolel podbrisek ? Jsem cca 8dpo, pokousime se o dite. Zaujalo me,jaks psala,ze to boli a utichne. Mam asi 2 dny to same. Tupa silnejsi bolest,ktera prijde a odezni. Semtam je silnejsi jako by projede dolu. Ale porad tupa bolest,ne ostra. Vice boli kdyz jsem uplne v klidu, na vecer. Nejsou to vajecniky,ale deloha, spise dole, az do trisel. Mohlo by to byt ono ? Da se to prirovnat k MS,ale ne uplne, to me boli cely spodek stejne, tohle jako by projizdelo.
Jsem po ZT pul roku, ale tenkrat me porad bolel spis vajecnik, deloha az pri vynechani.

Davam anonym, mam tu svagrovou a nechci na Vanoce cerit vodu,kdyz z toho vubec nic byt nemusi, nebylo by to vhodne.

Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
16
23.12.18 00:07
@Anonymní píše:
@Weronka2 drzim pesti at to pokracuje jak ma :) !!!
Rada bych se te jen zeptala (nebo kohokoliv kdo ma zkusenost), jestli muzu. Jak presne te bolel podbrisek ? Jsem cca 8dpo, pokousime se o dite. Zaujalo me,jaks psala,ze to boli a utichne. Mam asi 2 dny to same. Tupa silnejsi bolest,ktera prijde a odezni. Semtam je silnejsi jako by projede dolu. Ale porad tupa bolest,ne ostra. Vice boli kdyz jsem uplne v klidu, na vecer. Nejsou to vajecniky,ale deloha, spise dole, az do trisel. Mohlo by to byt ono ? Da se to prirovnat k MS,ale ne uplne, to me boli cely spodek stejne, tohle jako by projizdelo.
Jsem po ZT pul roku, ale tenkrat me porad bolel spis vajecnik, deloha az pri vynechani.

Davam anonym, mam tu svagrovou a nechci na Vanoce cerit vodu,kdyz z toho vubec nic byt nemusi, nebylo by to vhodne.

Diky.

Jo presne takove bolesti a do trisla. Bolesti mam behem celeho dne, a jak pises tupa bolest. Jeste pozoruji celkove teplejsi telo. Uvidim jak to cele dopadne. Tobe preji pevne nervy s cekanim a kladnym vysledkem. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 00:20

@Weronka2 dekuji :palec:
To jsem mela u toho ZT taky, uplne mi chvilemi horely tvare. To ted nemam, jen to bricho. Uvidíme, kazde tehotenstvi i u stejne zeny muze probihat jinak. Ja uz mam jen vetsi bobky, aby to pripadne uz dopadlo dobre cele :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama