Vidíte tam těhotenství?

16.8.20 12:36

je tam prcek?

Zdravím 3 měsíce se snažíme…3.den spozdeni jsem udělala test ale čárka je slabá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18936
16.8.20 12:39

Slaba, ale je tam ;) tiše gratuluji :) zopakni za 2 dny, ona zesílí. Ted je nejdůležitější že je tam, jak těhotenství bude pokračovat uz je ve hvězdách, i kdybys tam měla dalnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 12:41

Mě ta druhá čárka taky vždy tmavla pomalu, nikdy jsem snad neměla ty pověstné „dálnice“ :nevim: a to jsem dle krve u dr měla Hcg naopak mírně zvýšené oproti normálu :nevim: dvě těhotenství a pokazdy stejně.

• Citovat
  • Nahlásit
63
16.8.20 12:46

Udělej za pár dnů další test, ale vypadá to, že tam je. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
16.8.20 13:04

Určitě tam je :) Udělej za par dnů bude silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
16.8.20 13:18

Když otevres krabičku, tak by tam měl být přibalový leták :zed:
Stále ty stejné diskuze dokola, co to tu akorát spamuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.8.20 14:12

Potřebuji así uklidnit ????

Dnes rano jsem si dělala test, vypadá to, že je pozitivní, ale přítel tvrdí, že to nevidí… Můžete me trochu uklidnit, že nejsem blázen a druhá čárka tam je? Očekávaná MS měla přijít 12.8. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
51
17.8.20 14:27

@monikia nevim, jak pritel, ale ja ji vidim :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
17.8.20 14:40

Je tam krásně!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.8.20 15:43

Ufff, děkuji, takže předpokládám, že teď budu cca obden testovat jestli čárka pořád je nebo je silnější a v příštím týdnu půjdu k Dr. 🤭 Je to moje první, tak jsem z toho hrozně vyjukaná 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
19.8.20 08:09

Ahoj holky, jsem tu nová. Takze vás tímto všechny zdravím. S Přítelem se snažíme o miminko rok a půl. V Listopadu jsme zjistili // a v únoru bohužel samovolný potrat. Nyní mám 9.den spoždění tak jsem dnes ráno udelala tt. Přidávám foto, myslíte že mohu být těhu? Děkuji a přeji vám krásný den :srdce: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama