Mohu otěhotnět den před MS?

10
15.8.20 12:24

Muzu otehotnet den pred MS?

Ahoj holky, s pritelem jsme meli vcera po velmi dlouhe dobe odlouceni opakovane nechraneny sex, dnes mi zacala menstruace, ale je slabsi a necitim ani zadne krece v podbrisku a tak. Myslite, ze by se mohlo zadarit na mimi? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1034
15.8.20 12:28

Ne nemohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
15.8.20 12:32
@Haninka13 píše:
Ahoj holky, s pritelem jsme meli vcera po velmi dlouhe dobe odlouceni opakovane nechraneny sex, dnes mi zacala menstruace, ale je slabsi a necitim ani zadne krece v podbrisku a tak. Myslite, ze by se mohlo zadarit na mimi? 8)

To jako vážně? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22382
15.8.20 12:37

@Haninka13 Nastuduj biologii a zensky cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4628
15.8.20 12:52

Ahoj,
já den před očekávanou MS otěhotněla.
Ale Ms už nepřišla. Myslím, že ty těhotná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.8.20 12:56

Jako podle kalendare by mi MS mela prijit az za 10 dni, ale proste jsem zacala trochu krvacet (tak mi to prislo jako MS). Myslite, ze i tak je to nerealny? :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.20 13:00

@Haninka13 Spíš krvácíš z toho sexu. Nebo už nějakou dobu těhotná jsi, já v těhotenství často po sexu krvácela.

• Citovat
  • Nahlásit
6132
15.8.20 13:04

Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu. Tu luteání fázi fakt přeskočit nejde. Posune se ovulace, posune se i termín menstruace. Správná délka luteální fáze je pro možnost otěhotnění hodně důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
15.8.20 13:27

Moje sestra takto otěhotněla… Den před MS měla sex… A pak jí manža odjel do zahraničí a vrátil se až za měsíc… A ona už byla těhotná… :mrgreen: a holka má dnes 14 let a je celý taťka… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6132
15.8.20 15:05
@Veny89 píše:
Moje sestra takto otěhotněla… Den před MS měla sex… A pak jí manža odjel do zahraničí a vrátil se až za měsíc… A ona už byla těhotná… :mrgreen: a holka má dnes 14 let a je celý taťka… :palec:

Měla posunutou ovulaci a tím i prodloužený cyklus. To je celé, kdyby tvoje sestra neotěhotněla, přišla by menstruace s dvoutýdením zpožděním. Zakladatelka ani neví, jestli a kdy má ovulaci. Pokud nevíš s jistotou, kdy je ovulace, nevíš ani, kdy opravdu má být menstruace. S krátkou luteální fází se otěhotnět nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
15.8.20 17:07

@bartsch ségra ale normálně začala krvácet… Akorát měla zkrácenou menstruaci… jako nikdo jsme tomu nevěřili… Ale vše sedělo… Přesně na ten den… :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6132
15.8.20 19:49
@Veny89 píše:
@bartsch ségra ale normálně začala krvácet… Akorát měla zkrácenou menstruaci… jako nikdo jsme tomu nevěřili… Ale vše sedělo… Přesně na ten den… :think: :nevim:

Při menstruaci odchází stará děložní sliznice, pro nidaci je ale potřeba správně narostlá a prokrvená sliznice, jinak se nemá kam oplodněné vajíčko uhnízdit a je později vyplaveno při menstruaci. Tvoje sestra ve skutečnosti nemenstruovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
15.8.20 21:13

@bartsch :palec: každopádně je neteř na světě už 13 let a až na ty pubertální výjevy teď je zdravá a má se čile k světu… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3195
15.8.20 21:26

Tak všechny víme, jak funguje oplodnění a biologie,
ale v sexuologii jsme měli kazuistiky, kdy žena otěhotněla klidně i těsněji po menstruaci nebo těsně před ní, takže vyloučené to není..
v případě zakladatelky bych si na to ale vzhledem k okolnostem nevsázela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama