Je stálá bazální teplota normální?

Anonymní
26.11.19 15:09

Je tato BT normální?

Dobré odpoledne,
začala jsem si tento měsíc měřit bt. Snažím se jí měřit každý den v 5,50 (plus mínus nějaké minuty). Je normální, že mám teplotu pořád takhle stejnou? Koukala jsem na jiné grafy a tam ta teplota lítala…děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.11.19 15:11
:roll: :roll:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 15:54
@Anonymní píše:
Dobré odpoledne,
začala jsem si tento měsíc měřit bt. Snažím se jí měřit každý den v 5,50 (plus mínus nějaké minuty). Je normální, že mám teplotu pořád takhle stejnou? Koukala jsem na jiné grafy a tam ta teplota lítala…děkuji za odpovědi

S bazální teplotou zkušenosti nemám, ale chtěla bych ji taky začít hlídat. Tak jsem zvědavá jaké zkušenosti mají ostatní holky. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 15:55
@Anonymní píše:
Dobré odpoledne,

Jinak jsem zapomněla dodat, že mám též stejnou teplotu, dva dny po sobě zatím 36,6

• Citovat
  • Nahlásit
6455
26.11.19 17:03

Jsi zatím před ovulací, takže je to OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 17:38

@bartsch
Já právě koukala na grafy jiných a tam mají zuby, jak jim teploty skáčou každý den a já se každé ráno probudím a jak kdyby se mi ten teploměr seknul :D ale jinak normálně jde, zkoušela jsem to později a teplota byla vyšší, takže to teploměrem není :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 17:39
@Anonymní píše:
S bazální teplotou zkušenosti nemám, ale chtěla bych ji taky začít hlídat. Tak jsem zvědavá jaké zkušenosti mají ostatní holky. :palec:

Taky jsem nováček 😆 minulý měsíc podle kalendáře ovulace a ovu testy negativní, tak jsem to tento měsíc zkusila takhle 😆

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 18:12
@Anonymní píše:
Taky jsem nováček 😆 minulý měsíc podle kalendáře ovulace a ovu testy negativní, tak jsem to tento měsíc zkusila takhle 😆

Jsme na tom stejně, ovu testy jsem zatím moc nedělala, ale už je to čekání dlouhé. 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 18:44
@Anonymní píše:
Jsme na tom stejně, ovu testy jsem zatím moc nedělala, ale už je to čekání dlouhé. 😁

Já jsem si zkusila minulý měsíc a tento měsíc to zkouším takhle… Uvidíme 😆

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat