Je to anovulace?

188
15.6.17 11:11

Je to anovulace?

Holky moc prosim radu. Vim, ze na toto tema je hodne diskuzi, ale zkusila jsem si zalozit svoji a snad mi nekdo i poradite.
Merim si BT snazim se ji merit ve stejny cas, ale kolikrat se mi stane ze v noci vstavam k dceri nebo mi je zima ci teplo..
No kazdopadne predchozi mesice jsem mela krasne grafy, kde byl videt krasny pokles a nasledujici 3 dny vyrazny zvyseni. Ovulace vzdy vychazi na 12- 13dc. Cyklus mam 26-28.
Ale tento mesic je ten graf zvlastni (viz foto). Pokles tam je ale teplota se nedrzi 3 dny nahore :-( Myslite, ze se jedna o anovulacni cyklus? Mebo muze prijit jeste treba pozdeji? Nikdy se mi to nestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.6.17 12:48

Máš ještě spoustu času - ovulace může být třeba dneska, zítra, neházej flintu do žita, vždyť jsi 14 DC :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
15.6.17 13:42

@Mar__tanka1983 a myslis, ze se toti muze stat, ze by se posunula? Kazdy mesic ji mam stejnekolem at ted nic. Uz 3 dny me boli levy vajecnik, myslela sem si ze probehla, ale graf tomu vubec nenasvedcuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 14:03

@Šouminka to víš že se to může stát. Samozřejmě, pokud si ovulaci měříš léta a je to první výkyv, tak to může být překvapení, ale není to nic nestandardního, stačí trocha stresu, nastydnutí nebo cokoliv a den dva to udělá ani nevíš. Já si měřila ovulaci jen krátkou dobu a i přesto, že jsem měla menstruaci jako hodinky, tak ovulace se pohybovala v rozmezí cca 3 dnů.
A také může být nepřesné to měření, žes neměřila přesně ve stejný čas a okamžitě po vyspání (probouzela ses, šla si na záchod v noci…)prostě není to úplně na 105% ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.17 14:07

Ahoj holky, jsem tu nová. Snažíme se o miminko a gynekolog mi na prohlídce která byla přesně v pulce cyklu řekl, že nemám ovulaci. A že je normální že žena má během roku třeba dva cykly bez ovulace. Máte s tím někdo zkušenosti? Připadně může ovulace ještě dorazit třeba příští týdnen? A co s tím? :-( vyděsilo mě to. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama