Je to divné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pamy
Nováček 7 příspěvků 13.10.14 19:52
Je to divné

Nazdárek. Mám takové divné období, trvající cca týden a nevím jak si to vysvětlit. Hned na začátek upozornuji, že je nepravděpodobné, abych byla těhotná (začala jsem brát ted antinu - což je možná i kvůli ní, neprav. cyklus..).
Dělala jsem si dnes test, samozřejmě negativní (ale to by byl i kdybych těhu byla, protože je na něj brzy).
Nicméně co se semnou děje:

• hrozné akné
  • plynatost, opravdu velká
  • mega nafouklé břicho - i okolí si všímá
  • občas nevolnost a motání hlavy
  • nemám chuť na cigarety (což je u mě velmi zvláštní)
  • pálení žáhy
  • dnes (týden po sexu) - nahnědlý výtok - jednorázová akce

Je možné abych byla těhotná? Nebo je to všechno kvůli nové antikoncepci? Jinak se cítím naprosto zdravě…nevím no.

Reakce:
carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 13.10.14 19:53

Nic není nemožné.

Petule030
Kelišová 5819 příspěvků 1 inzerát 13.10.14 19:57

Spíš bych hledala původ v antikoncepci ;) Po pár měsících by to mělo přejít nebo změnit HA. Těhotná snad nejsi, ale tady ti to nikdo neřekne jistě :nevim:

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 13.10.14 19:57

@Pamy řekla bych, že jsou to vedlejší účinky nové antikoncepce.
Co píšou v příbalovém letáku jako vedlejší účinky???

Pamy
Nováček 7 příspěvků 13.10.14 20:00

No něco z toho se tam najde, ale něco taky né. asi budu muset počkat a uvidí se, jak se to vyvrbí

Peczka
Nováček 13.10.14 20:21

Já bych to přikládala antikoncepci. Když jsem začala já začala brát antikoncepci taky mi nebylo nejlíp, ale pak se to spravilo.

radúna
Extra třída :D 12063 příspěvků 13.10.14 20:23

Já to taky tipuji na tu antikoncepci. Ale nemůžu to samozřejmě tvrdit s jistotou, nejsem gynekolog a k němu bych šla určitě. ;)

Nicolink
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 21:00

@Pamy tak prvni píšeš, že nemůžeš být těhotná a pak se zeptáš jestli můžeš být těhotná :roll: začla si s hormonálním svinstvem tak se nediv, že se s tebou něco děje…za pár měsíců si na to svinstvo zvykneš a bude ti ok :palec:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23159 příspěvků 13.10.14 21:53

@Pamy jakopříčinu bych viděla novou HA, ale samozřejmě je i možné, že jsi těhotná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >