Nejasné těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lauratka
Povídálka 28 příspěvků 12.10.14 05:32
nejasné těhotenství

Ahoj, chtěla by jsem se zeptat. Brala jsem duphaston na srovnání menstruace. Dneska je to 4 den po vysazení duphastonu a menstruace nikde. Dělala jsem si těhotenský test a je pozitivní. První nepovedené těhu jsem hned od začátku měla citlivá prsa a když těhu bylo špatné tak prsa už nebolela. Druhé povedené těhu prsa jsem měla citlivá od samého začátku. Máme jedno dítě. 2 roky po porodu mám znova potvrzený těhu test a prsa nemám vůbec citlivá jako při dvou těhotenstvích povedeném a nepovedeném. Dnes je to 29 den od poslední menstruace a ta byla 14.9. mám strach že to bude zase nepovedené těhu, k lékaři je stejně brzo jít na ultrazvuku by nebylo nic vidět… Pokud je to těhotenství, tak je úplně jiné než ty předešlé… :?:

Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11369 příspěvků 12.10.14 06:48

Každý těhotenství je jiný, pokud máš pozitivní test, tak gratuluju :kytka:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.10.14 06:56

@lauratka nevím, jestli ti to pomůže : prožívám 3 ti tehotenstvi, prvni me nebylo nic jen jsem mela nalita prsa, skončilo ZT, druhe jsem blila a chodila na WC jako Alík, skoncila jsem na kapackach a skončilo SP, a ted 3 mi neni nic az na občasnou nechuť k jidlu a únavu a jsem 8+5 tt

Kájín
Extra třída :D 10264 příspěvků 12.10.14 07:39

@lauratka jsem momentalne take potreti tehotna, poprve to ale nedopadlo a obe ta tehotenstvi -byla hlavne ze zacatku - dost rozdilna. Spolecne bylo snad jen to, ze jsem byla unavenejsi. Drzim palce, at je vse OK.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 12.10.14 08:03

Každé těhotenství je jiné. Že teď nemáš citlivá prsa, i když u obou těhotenství jsi je citlivá měla, nemusí vůbec nic znamenat. Každopádně gratuluji a přeji ať vše dobře dopadne. A co si budeme nalhávat, ten začátek těhotenství je vždy takové buď a nebo, tak nemá cenu se nervovat, i když chápu, že to není tak jednoduché.

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 12.10.14 08:34

@lauratka gratuluju ;) já taky neměla ani jedno těhotenství stejné :-) Jediné, co bylo srtejné je, že mě u obou trápila zimnice a únava, ale u každého v jiné době :-)
Jinak u jednoho mi bylo zle jen z masa a u druhého snad ze všech pachů, i za jaru, ledničky… Prsa mě bolela jen poprvé.
Nenervuj se, stejně s tím nic neuděláš. :kytka:

lauratka
Povídálka 28 příspěvků 12.10.14 08:37

Děkuji za radu, uvidím jak to všechno dopadne…:-)

lauratka
Povídálka 28 příspěvků 12.10.14 10:08
@Ginger.Rothstein píše:
@lauratka nevím, jestli ti to pomůže : prožívám 3 ti tehotenstvi, prvni me nebylo nic jen jsem mela nalita prsa, skončilo ZT, druhe jsem blila a chodila na WC jako Alík, skoncila jsem na kapackach a skončilo SP, a ted 3 mi neni nic az na občasnou nechuť k jidlu a únavu a jsem 8+5 tt

to mě je taky blbě…a mám bolesti břicha, tak potom napiš jak to dál dopadlo…

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.10.14 10:09

@lauratka Tezko rict v patek jsem krvacela, musela jsem ihned do ambulance :( takže ve stredu mam kontrolní UTZ

lauratka
Povídálka 28 příspěvků 12.10.14 12:19

@Ginger.Rothstein já jsem při prvním těhu, taky krvácela asi v 6 týdnu a potom v 9-12 tt ale to mě zjistili odloučenou placentu, ale naštěstí se to všechno srovnalo a zvládla jsem donosit… tak snad to bude v pohodě…

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.10.14 14:13

@lauratka dostala jsem Ascorutin + Augmentin a přestalo to hned v patek dopoledne :nevim: ted uz jen bezový vytok. Tobe gratuluji, ze jste to zvládly!

lauratka
Povídálka 28 příspěvků 13.10.14 14:13

@Ginger.Rothstein ascorutin jsem užívala taky… tedka akorát užívám duphaston, když jsem to nedostala a objevila se slabá čárka, tak jsem ho začala brát… jak mi lékař řekl, pokud budu těhu… příští úterý jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jestli to bude opravdu těhu a nebo jen porucha hormonů..:-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >