Je to laryngitida?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:06
je to laryngitida?

Zdravim. Poznate nekdo, prosím, zda se jedna o laryngitidu? Nahrano nyni, kdyz syn usnul. Předem děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nora2
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 00:19

Asi jste chtěla vložit audio, ale nevidím ho tu. Laryngitidu provází vysoké teploty a kokrhavy zvuk.

z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:24

Ano. Ale nejde vlozit. :-( vysoke horecky dnes po 2,5 dnech ustoupily. Ja jsem asi debil, ale nejsem schopna to identifikovat i.přes načtení všech projevů.

MaM
Stálice 82 příspěvků 21 inzerátů 12.11.18 00:25

No, my měli pokaždé laryngitidu bez teploty. Přes den lehoučký chrapot, jinak absolutně žádné jiné příznaky, a najednou v noci z ničeho nic dusivý kašel, kdy se dítko nemohlo nadechnout. Naštěstí už je chladno a po minutě u otevřeného okna se okamžitě zlepšilo.
Hodně vyvětrat, mokrý ručník na topení, na noc dát Dithiaden a Sinecod.

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 00:38

No, nevim, jestli Vase dítě trpí laryngitidu, ale kdyby ano, je to na pohotovost. Studený vzduch to zlepšuje, ale nevyléčí.

z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:41

Na pohotovosti jsme byli vcera v noci. Dali cipek. Ale jen na zaklade meho popisu. . Nekasle. Jen chropti.

z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:43

https://uloz.to/!V6hZNASIr87W/vik-2-m4a

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 00:45

Chápu, asi bych ho kontrolovala, jak dýchá a jestli nekasle pokud máte možnost být u něj/ní. Pokud by se to zhorsilo šla bych na pohotovost/volala sanitku. Když mě, případně bych zítra skočila za pediatrem. Držím palce.

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 00:47

Poslechla jsem si to audio. Zní to jako by měl hleny. Nemá prostě rýmu?

z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:47

@Nora2 dekuji moc za reakce. Zitra lékař samozrejme. Ještě doplnim, ze synovi je téměř 5let.

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 00:49

https://youtu.be/69UvHc5c4vc tohle jsem našla na YouTube

z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:49

@Nora2 ja nevim. Nudle nema žádné, ale mam pocit, že ucpany nos je. Zatim ale nekde vzadu.

z1908
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 00:52

@Nora2 to je jine. To me nenapadlo najit si to na utube. Moc dekuji za účast, opravdu.

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 12.11.18 00:53
@z1908 píše:
@Nora2 to je jine. To me nenapadlo najit si to na utube. Moc dekuji za účast, opravdu.

Není zač, držím palce. Buďte prostě u něj a pozorujte ho chvíli. Vše bude určitě ok. Dejte vědět, jak to dopadlo. :hug:

lucielorenc
Kecalka 367 příspěvků 8 inzerátů 12.11.18 06:18

Také mám 5 leteho syna a ve středu jsem ho vyzvedávala ze školky, kde byl ochraptely, ale v noci to začalo teplota a kašel, jako by stekal pes a těžce dýchal. Takže první pomoc zabalit do teplého a otevřít okno, zvažovala jsem, že pojedeme na pohotovost, ale nakonec jsem tam jen volala a měla jsem dát dithiaden a něco na suchý kašel a od teploty, na pití nic teplého, to zhoršuje otok a dýchat chladný vzduch. Noc jsme zvládli a ráno ficeli k Dr.. Potvrzena laringitida jako vysita… také ji měl poprvé. Teď už vykašlává, tak snad během pár dnů bude v pořádku.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >