Místo bylo obsazeno - je to má chyba?

166
20.3.20 18:36

Je to má chyba??

Ahoj holky, minulý týden jsem byla přes SMS pozvána na pohovor: prodavačka do jedné drogerie.

Kývla jsem na termín. Během té doby, bohužel, přišly opatření, která přišly. V úterý se měl konat pohovor. V pondělí jsem, proto napsala SMS, zda mám s ním počítat nebo ne? Bylo mi odepsáno, že dotyčná paní, která ne pozvala a psala přes sms-je to vedoucí pobočky, vše řeší s vedoucími a ozve se. Neozvala se, ještě ten den jsem se jí připomněla. Nic. Proto jsem v úterý odpoledne na pohovor nejela, busem, se mi opravdu v té situaci nechtělo. Pár zaměstnavatelů mi pohovory zrušili nebo přesunuli, prozatím. Ale tito nic.

Další den mi přišel email od někoho jiného, že místo bylo obsazeno.

Chci vědět vás nazor? Má chyba? Nebo prostě mám dobrý dojem, že jednání bylo na facku že strany vedoucí pobočky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10271
20.3.20 18:40

@Danielss Neni to tva chyba. Mozna se objevil nekdo znamy, proto nereagovali, jestli mas nebo nemas prijit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2249
20.3.20 18:52

Tak pohovor zrušen nebyl, čili bych na něj šla. Je to hlavně v mým zájmu.

Samozřejmě, ta varianta s někým známým, je možná,,,ale pokud o něco stojím, tak mám snahu hlavně já, čili já bych jela. Ano, možná zbytečně, ale aspoň bych teď věděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
20.3.20 18:59

Psala mi dotyčná, že mi dá vědět, že situaci řeší s vedením.

Neozvala se. Ikdyz jsem se jí během dne připomněla.

A vzhledem k tomu, že u nás byly jinak pohovory zrušeny, prodejny zavřený kromě obchodu a lékáren, doprava omezena. Tak se mi opravdu nechtělo jet, když jsem nevěděla, zda v prodejně někdo bude a pohovor se bude konat nebo nebude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
20.3.20 19:20

@Danielss Tak pokud se neozvala, tak bylo na místě zvednout telefon a zavolat ji… Já nevím co všichni mají za manii v psaní SMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
20.3.20 19:28

@j.a.n.i1 Psala mi SMS první, pro zváni na pohovor. Vždy na SMS odpověděla a tel mi nevzala. Stačí?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70785
20.3.20 19:57

@Danielss No, me jo, ja praci nehledala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama