Je to na OSPOD?

Anonymní
8.4.21 10:27

Je to na OSPOD?

Dobrý den,

delší dobu na Facebooku vídám jednu parodii na matku. Která o dítěti říká, že je blbec, idiot, debil. A to jsou ty mírnější nadávky. Vyjadřuje se, tak že je mi toho dítěte líto a určitě by si zasloužilo lepší a milující rodinu než být u takové matky. Musí hrozně trpět. Má matku, která jej nesnáší podle toho, jak se o něm v diskuzích vyjadřuje. Nechápu, jak si někdo takový může vůbec pořídit dítě.

Matka, ale vystupuje pod pseudonymem. Udělá s tím sociálka něco, i když neznám reálnou identitu dotyčné?

K tomu, když ji říkám, že by ji měli odebrat dítě mi říká, že jsem blbka a pošle mě někam. Dítě se má v reálu velmi dobře. Což tvrdí i jeden zdroj okolo této matky roku. A prý, že už se sociálkou spolupracují kvůli obtížným vztahům s jejím bývalým přítelem. Domnívám se, že však o chování matky na netu neví.

Hrozně moc bych chtěla tomu dítěti pomoc. Ježíš chudáček maličký.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
676
8.4.21 10:32

Pokud se sociálkou spolupracují, pak je zcela zbytečné upozorňovat na něco o čem úředníci jistě dávno vědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
8.4.21 10:36
@Anonymní píše:
Dobrý den,

delší dobu na Facebooku vídám jednu parodii na matku. Která o dítěti říká, že je blbec, idiot, debil. A to jsou ty mírnější nadávky. Vyjadřuje se, tak že je mi toho dítěte líto a určitě by si zasloužilo lepší a milující rodinu než být u takové matky. Musí hrozně trpět. Má matku, která jej nesnáší podle toho, jak se o něm v diskuzích vyjadřuje. Nechápu, jak si někdo takový může vůbec pořídit dítě.

Matka, ale vystupuje pod pseudonymem. Udělá s tím sociálka něco, i když neznám reálnou identitu dotyčné?

K tomu, když ji říkám, že by ji měli odebrat dítě mi říká, že jsem blbka a pošle mě někam. Dítě se má v reálu velmi dobře. Což tvrdí i jeden zdroj okolo této matky roku. A prý, že už se sociálkou spolupracují kvůli obtížným vztahům s jejím bývalým přítelem. Domnívám se, že však o chování matky na netu neví.

Hrozně moc bych chtěla tomu dítěti pomoc. Ježíš chudáček maličký.

Co přesně znamená " dítě se má v reálu velmi dobře"? Neprotiřečíš si tak trochu? Sociálka už s nimi podle Tvého vyjádření pracuje, takže nejspíš uděláš nejlépe budeš- li se starat sama o sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10504
8.4.21 10:38

Nějak tě nechápu. Takže v reálu se má dítě velmi dobře a tebe čertí, že se o něm vyjadřuje špatně někde na internetu, navíc pod přezdívkou? Chová se ošklivě k tomu dítěti? Nadává jemu osobně? Jinak nechápu, co řešíš, internet snese hodně a může to být prostě jenom blbka, která chce negativní pozornost lidí na internetu. Tady jedna taková taky občas vystupuje a já si o ní myslím, že je to jen provokatérka, která tu chce sem tam všem zvednout mandle a rozvířit klidné vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3641
8.4.21 10:38

Co takhle místo šmírování na FB udělat něco užitečného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10175
8.4.21 10:40

Zablokuj si ji a neres to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
8.4.21 10:43

@Aduš8 Souhlas.

Dítě se má v reálu velmi dobře a tebe štve, že o něm matka na FB pod pseudonymem píše jako o blbečkovi? :nevim: Co řešíš, zvlášť, když spolupracují se sociálkou? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9274
8.4.21 10:49
@Aduš8 píše:
Tady jedna taková taky občas vystupuje a já si o ní myslím, že je to jen provokatérka, která tu chce sem tam všem zvednout mandle a rozvířit klidné vody.

Jedna? Já znám minimálně 3! :cert: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 10:50

@prokr @Aduš8 Tvrdí to matka a její kámoška. Že dítě v reálu nijak nestrádá. Na fotkách, co jsem zahlédla nevypadá špinavě nebo samá modřina. Není fyzicky týráno. Ale určitě bude chudinka psychicky, když je matka totální blbka. Já bych se tak nikdy o svém dítěti na internetu nevyjádřovala. Podle mého musí, ale s touhle parodií na milující matku neskutečně trpět a mělo by se, co nejdříve dostat do jiné milující rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
3641
8.4.21 10:54
@Anonymní píše:
@prokr @Aduš8 Tvrdí to matka a její kámoška. Že dítě v reálu nijak nestrádá. Na fotkách, co jsem zahlédla nevypadá špinavě nebo samá modřina. Není fyzicky týráno. Ale určitě bude chudinka psychicky, když je matka totální blbka. Já bych se tak nikdy o svém dítěti na internetu nevyjádřovala. Podle mého musí, ale s touhle parodií na milující matku neskutečně trpět a mělo by se, co nejdříve dostat do jiné milující rodiny.

Třeba k tobě, viď :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
8.4.21 10:54
@Anonymní píše:

Prober se a uveď se do reality. Nějakým vypisováním pod anonymem na internetu se OSPOD s největší pravděpodobností vůbec nebude zabývat a ani omylem kvůli tomu nenastane odebrání dítěte od matky jinak jsi v pořádku :roll:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
8.4.21 10:55

To by bylo odebranych deti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
8.4.21 10:56
@Anonymní píše:

To si děláš srandu?? 8o 8o Znám mraky lidí, co o svých dětech mluví jako o satanech, raubířích, tupounech atd. a ty děti naprosto psychicky nestrádají, jsou milovány a žijí ve skvělém prostředí!! Že něco napíšeš anonymně na netu neznamená, že to přece aplikuješ v běžném životě ne??? :roll: :roll: Na tebe by měli zavolat sociálku, když máš potřebu pozorovat cizí dítě na fotkách na FB pod mikroskopem, zda nemá modřiny a není špinavé :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 10:57

@JOHNDENVER Jistě. Jsem mnohem kompetenční matka než tahle zrůda!

• Citovat
  • Nahlásit
299
8.4.21 11:01

No, obávám se, že tě z OSPODu slušně vyypoklonkují. Holky tam mají mnohem důležitější práci, kdy řeší týrané děti, rodiče v rozvodových sporech. A ty za nimi příjdeš s matkou, o které nevíš jak se jmenuje, kde žije, zda to co píše na FB je pravda. Co myslíš, že asi udělají. Nezlob se, ale OSPOD není detektivní kancelář. Pokud si myslíš, e dítě je fyzicky a psychicky týrané, tak to je jiná, každý občan má ohlašovací povinnost. Měla bys ale přijít s relevantními důkazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat