Milí zdravotníci, co si přejete upéct?

Anonymní
16.3.21 17:18

Milí zdravotníci, co si přejete upéct?

Zdravím :mavam:
Za dva týdny jdu na druhou dávku očkování a vzhledem k tomu, že žádné zdravotníky v rodině nemáme, můžu touto cestou podpořit Ty v první linii. Co byste ocenili, kdyby Vám někdo upekl a přinesl?
Děkuji za náměty :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.3.21 17:24

Já teda bych ocenila žloutkové věnečky :mrgreen:. Jenže 100 lidí, 100 chutí. A nevím, zda jsou domácí laskominy od vděčných pacientů zrovna hygienické…

• Citovat
  • Nahlásit
14193
16.3.21 17:24

Nejsem zdravotnik, ale osobne od cizich lidi fakt zadne domaci vytvory nechci :? A urcite mas na mysli neco sladkeho, asi ne kus krkovicky ;) Za chvilku by sestry byly tluste jako becky, a to fakt zadna z nich nechce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
16.3.21 17:30

Taky bych nic takového nedělala. Jedině objednat v cukrárně třeba, ať je jasné, že to není domácí a nemusí z toho být obava. Pomůžeš tak i té cukrárně. Nebo jiná výrobna,,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 17:32

Nic. Nejím sladké.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 17:32

Já tyhle darované domácí jídla od cizích nejím, vždycky si představím jak si u toho zdobení olizují prsty a přejde mně chut.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 17:35

Zakladatelko myslela jsi to dobře, já vím.. :kytka: V téhle době, ale nikdo asi nic nevezme. Udělala bych dárkový koš, nebo koupila obr kafe cokoladu a je to taky super.

• Citovat
  • Nahlásit
31366
16.3.21 17:37
@Anonymní píše:
Za dva týdny jdu na druhou dávku očkování a vzhledem k tomu, že žádné zdravotníky v rodině nemáme, můžu touto cestou podpořit Ty v první linii. Co byste ocenili, kdyby Vám někdo upekl a přinesl?
Děkuji za náměty :kytka:

Koupila bych ovoce, nebo oříšky, nebo třeba nějaké dobré čaje. :kytka:

Kafe a sladkostí tam bývá až příliš a k tomu vlastnoručně upečenému cukroví, to bych nedělala, z toho někdo nemá moc radost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
16.3.21 17:40
@Anik píše:
Taky bych nic takového nedělala. Jedině objednat v cukrárně třeba, ať je jasné, že to není domácí a nemusí z toho být obava.

Viděla jsem výrobnu. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 17:42

Nám největší radost udělaly krabice s ovocem a zeleninou, jakože třeba hroznové víno, banány, ředkvičky, papriky, po těch se jen zaprášilo… :mrgreen: Ze zkušenosti, takové ty bábovky a bublaniny většinou zbyly a oschly, protože ženská si dá maximálně plátek ke kafi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
16.3.21 17:42

Já fakt nevěřím tomu, že by zdravotníci nebo kdokoliv jiný jedl něco, co upekl nebo uvařil někdo, koho vůbec neznám…já bych to nejedla ani náhodou…pochopím něco z cukrárny, nebo něco baleného…ale domácí fakt ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
16.3.21 17:43

Jasně, ale tak třeba já bych kupovala v té, co kupuju normálně, co znám. Teda nikdy se nedá říct, že znám,, ale prostě znám.

Hele domácí výrobky jsme měli zakázaný i ve školce, a i když mně do práce někdo něco přinese /nejsem zdravotník/, tak se mi do toho moc nechce,,,rozdám kolegům chlapům, ti na to pravda moc nehledí.

@lombrico píše:
Viděla jsem výrobnu. :poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14193
16.3.21 17:44

Obri kafe bude lepsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 17:44

Celý podzim jsem pomáhala na Covid oddělení. Nevím jestli to byly dary od pacientů/rodiny pacientů nebo nějací sponzoři, ale jídla tam bylo až až. Stále byl přísun mandarinek, pomerančů, chlebíčků, zákusků, cukroví,… Ale vždycky to vypadalo jako kupované, nicméně ovoce mizelo vždy závratně rychle :D

• Citovat
  • Nahlásit
5237
16.3.21 17:46
@Anonymní píše:
Děkuji za náměty :kytka:

jeee to je pěkné :mavam: díky!!

ba jo, v podstatě cokoliv, dobré domácí buchty, nějaký domácí koláč, bublanina, čoko řezy…cokoliv potěší

nepotěší nakládané houby :think: nebo čalamády, nějaké podivné zavařeniny a naložená zelenina…ale čerstvě upečené udělá radost, opravdu, pokud je to od lidí které známe, tak žádný problém a je to moc hezké gesto

díky :palec:

venku není 30 st., žádná vedra, takže bez obav…a že děkujeme!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat