Je tu nejaka ryba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikola2121
Nováček 10 příspěvků 16.11.18 15:33
Je tu nejaka ryba?

Je tu nekdo se znamenim Ryby? Popiste se prosim:)

Reakce:
Rezii
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 16.11.18 15:44
@Nikola2121 píše:
Je tu nekdo se znamenim Ryby? Popiste se prosim:)

No my oba s manželem;) já jsem novinářka, spisovatelka, ráda maluju, fotím, jsem perfekcionista, vždy dělám třicet věci najednou, jsem společenská, extrovertní, mám myslím organizační talent. Ale taky trpím na deprese, jsem těžký pesimista a jsem často na nervy;)
No a manžel taky hodně společenský, věnuje se PR, vystudoval dvě vejšky, politologii a hudební vědu, zato manuálně je nešika. Miluje hudbu a historii, má v hlavě neskutečné množství informací z knih. Netrpí na nervy, je nejotravnejsi optimista pod sluncem a jeho heslem je ,vono se to nějak udělá':)
Jsme každý úplně jiný, nevěřím na horoskopy;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1945 příspěvků 16.11.18 15:46

Ex byl ryba a chlastal první ligu :lol: ani nevím, jestli ještě žije :lol:

hesnom
Kecalka 177 příspěvků 16.11.18 15:49

jáááá :pankac:

Bebuše
Echt Kelišová 7907 příspěvků 16.11.18 16:03

Taky jsem ryba ;) Říká se, že ryba jako poslední znamení má z každého předešlého kousek ;) A hodně záleží a ascendentu ;) Takže bych zo viděla na lidičky nejrůznější :lol:
Já si asi vybrala rohatá znamení a k tomu váhu… takže je to občas vnitřní boj :jazyk:

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 16.11.18 16:09

já. jsem dost naivní, každému věřím. špatně odpouštím. jsem zodpovědná. nerada uklízím ;)

dedrichov
Závislačka 3003 příspěvků 16.11.18 16:13

Já mám rybu maminku a syna. Oba mi přijdou „studení jak psí čumák“, nedokáží dát najevo své city. Syn má výborný orientační smysl, paměť, je vytrvalý, miluje čísla, není příliš manuálně zručný, ale to se může změnit, žije si tak trochu ve svém světě - myšleno tak, že se dovede zabavit a hrát si s věcmi naprosto nehračkovými. Co mu učaruje, u toho vydrží veeeelmi dlouho. Taky trochu nerváček, introvert.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 16.11.18 16:21

Můj ex byl ryba a nynější je též ryba a o obouch můžu říct,že je mě seslalo nebe…úžasný chlapi :kytka: Je to i o mém znamení jsem Vodnar vůdce závislý na svobodě a s takovým žít není vůbec jednoduché :mrgreen:

Petra0009
Povídálka 33 příspěvků 16.11.18 16:42

Já… Hodně citlivá, milující.. Ale i nevěrná, nekompromisní. Miluji zábavu, přátelé, ale někdy si zas zalezu do koutku a jen si čtu. Někdy až moc upřímná… Neumím lhát do obličeje… Vše si moc beru… Zodpovědná

tininas
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 16.11.18 16:48
@Petra0009 píše:
Já… Hodně citlivá, milující.. Ale i nevěrná, nekompromisní. Miluji zábavu, přátelé, ale někdy si zas zalezu do koutku a jen si čtu. Někdy až moc upřímná… Neumím lhát do obličeje… Vše si moc beru… Zodpovědná

Ahoj.

Ostatně jako každá jiná znamení. :)

baimoli
Kecalka 406 příspěvků 16.11.18 19:39

já taky…citlivá, zasněná, nepraktická, milující, vystudovala jsem jazyky, překladatelka, taky naivní, sklony k depresím, když mě někdo zklame, zalezu a přestanu komunikovat, potřebuji prostor, nesnáším, když si mě někdo přivlastňuje, miluju umění nesnáším stereotypy, své přátelé a rodinu miluju, ale jinak spíš introvert

dedrichov
Závislačka 3003 příspěvků 16.11.18 19:55

Tak zakladatelko, jaká jsi Ty?

andrejika
Povídálka 48 příspěvků 16.11.18 20:48

Ahoj, i já jsem ryba.
Jsem introvertní, velmi citlivá, až vztahovačná. Vše si beru moc osobně. Umím být moc tvrdohlavá. Jsem zodpovědná a dochvilná, pečlivá. Rodina je pro mne na prvním místě, jsem vřelá a milující. Nevěřím cizím lidem, jen tak někoho si do soukromí nepustím. Nemám potřebu kamarádek, volný čas nejraději trávím s rodinou někde v přírodě.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 21:29

Jako ryba jsem hodně citlivá, zasněná, mám svůj svět, nepraktická, naivní, mám sklony k depresím, když mě někdo zklame, zalezu a přestanu komunikovat, své přátelé a rodinu miluju, jsem velký introvert, vše si beru moc osobně, tvrdohlavá, pečlivá. Rodina je pro mne na prvním místě, jsem vřelá a milující. Nevěřím cizím lidem, jen tak někoho si do soukromí nepustím. Nemám potřebu kamarádek, volný čas nejraději trávím s rodinou.

(Inspirovala jsem se některými odpověďmi tady a přepsala to, v čem se vidím, snad to nevadí). :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >