Kartářky v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lai33
Povídálka 13 příspěvků 09.11.18 23:45
Kartářky v Brně

Ahojte holky,

mám jeden problém s kterým asi podvědomě hodně bojuju a ráda bych si o něm už popovídala s velmi dobrou kartářkou. Je tu někdo, kdo nějakou zná prosím? :(

Reakce:
Mango_Lassi
Extra třída :D 14180 příspěvků 10.11.18 00:10

Kartářky jsou podvod

Lai33
Povídálka 13 příspěvků 10.11.18 00:39
@Mango_Lassi píše:
Kartářky jsou podvod

Díky za radu, kde mám hledat.

Petr.maly
Nováček 2 příspěvky 10.11.18 01:28

Já si stebou klidně popovídám a i vyložím karty (výsledek bude stejný jak od kartářky) a vezmu si za to to jen polovinu toho co kartářka bereš?

Marek_04
Kecalka 191 příspěvků 21.11.18 13:27

problem jiste mas, když jsi ochotna ho resit s kartarkou, coz je vlastne tvuj nejvetsi problem vubec

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >