Reklama

Je tu někdo z Lysé nad Labem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mája2512
Povídálka 17 příspěvků 10.09.18 23:25
Je tu někdo z Lysé nad Labem?

Ahoj maminy je tu nejaka mamca ktera je taky z Lyse a nema se tu s kym kamaradit? Mája :hug:

Reklama

Reakce:

joripage
Nováček 4 příspěvky 11.09.18 00:20

Ahoj, já jsem tedy z Čelákovic, ale do Lysé to mám vlakem za 10 minut, také bych ocenila nějakou kamarádku :kytka:

admin
Extra třída :D 10888 příspěvků 11.09.18 05:12

@Mája2512 Dobrý den,

jen připomínám, že na eMiminu také fungují soukromé skupiny – zkuste založit jednu právě pro maminky z Lysé a okolí – v naprostém soukromí a přehledně se tu můžete bavit, prodávat oblečení po dětech, předávat tipy na různé akce ve vašem okolí a třeba se i domluvit na společné kávě a procházce s dětmi. :-)

Pěkný den! :kytka:
adminka Eliška

Mája2512
Povídálka 17 příspěvků 11.09.18 10:23

Ja mam prave 3 mesicniho chlapecka ale na dlouhy prochazky to neni nevydrzi mi dlouho spat ale bylo by fajn mit nekoho s kym muzu jit na prochazku. Celakovice znam pracovala sem tam :P

joripage
Nováček 4 příspěvky 11.09.18 10:48

Jé, malé miminko :srdce: to znám moc dobře, kočárek neměla ráda, ze začátku to šlo tak, že jsem ji uspala a dala do kočárku a tu chvilku než jsem vyvencila psa, vydržela spát ale honem honem domu, než se vzbudí :lol:

Mája2512
Povídálka 17 příspěvků 11.09.18 13:39

Psala sem ti zpravu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama