Třetí den mne bolí jakoby ve tváři, na úrovni nosu.

Napsat příspěvek
18527
10.1.20 10:13
@Anonymní píše:
nejsem přeci blbá :( Aft poznám, na afty trpím. Tohle aft opravdu není.

Mozna nejsi, ale ono se to jen podle prispevku na netu uplne nepozna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6157
10.1.20 10:14

Ja trochu chápu, že jsi dotčená, ale ta diskuse je fakt bezpředmětná. Měla jsem subjektivně identické potíže jako kamarádka. U ní to bylo od zubů (takže šla k zubaři), u mě trojklanný nerv (neurologie). A pak se mi ty bolesti po dvou letech vratily, já si řekla: Jasnej trojklannej nerv! - a byl to pásový opar v krku a puse (praktik). Zkrátka bolesti v hlavě mohou být od kdečeho a jede se vylučovací metoda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13275
10.1.20 11:13
@Anonymní píše:
@dickys Děkuji za tip, a to může být i když zuby jako takové nebolí a ani dásně?

Tezko rict, kdyz uplne presne neni jasne, kde ze to boli. Pokud je to nahore ale porad na strane celisti, tak ty zuby jsou velmi pravdepodobne. Vzdyt ty koreny sahaji daleko :D Nemusi te to vubec moc bolet. Ja jsem se kdysi do zubu hodne bouchla, vezla jsem stolicku na kolenou v aute :roll: a ridic nahle zabrzdil…bolet to prestalo, neresila jsem. Jednou se zubarka zminila, ze na rentgenu se ji neco nezda. No a po mesicich ONA (ne ja) zjistila, ze kdyz mi NAD tm zubem zmackne dasen, tak me to lehoucce boli, ale spi s vetsi tlak. Cele to bylo o tom, ze ta rana s tim zubem nejak pohla a v korenu zubu se tam udelalo male misto, kde se mohly pekne usadit a vegetovat bakterie a cekala me zubarska operace. A pritom takova blbost :mrgreen: Ja bych se vubec nebala zajit za zubarem, i kdyz to od zubu nebude, tak on uz te nekam posle :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24848
10.1.20 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o anonym, chodí sem rodina, nerada bych, aby viděli, že zase řeším nějaký zdravotní problém.
Kdyby zde byl lékař - poradíte kam s tím mám jít prosím?
Popřípadě co by to mohlo být. Již třetí den mne bolí jakoby ve tváři, na úrovni nosu. Když si sáhnu do pusy mezi dásně a ret (v horní pravé části), tak tam směrem do tváře cítím po dotyku tu bolest nejvíc. Pokud si na to nesahám, tak bolest skoro necítím, jen mírný tlak právě v té tváři. Vůbec tu bolest nedokáži identifikovat a nevím jestli s tím mám jít k zubaři, protože vyloženě dáseň ani zuby mě nebolí, nebo na ORL kdyby to mohla být třeba dutina… Teplotu nemám, oteklou tvář také ne. Večer mi v tom tepalo, takže čuji zánět. Ale čeho? :( Nemáte prosím typ, co by to mohlo být, popřípadě kam s tím mám jít na vyšetření? :kytka:

Šla bych bud na ORL anebo na zubní, oni pak pošlou dál, přeji, at to není nic otravného… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 12:32

Holky nakonec jsem se sebrala a jela na pohotovost rovnou. Poslali mě akutně na ORL a tam vše čisté, takže to je s největší pravděpodobností od zubů. Na první pohled ale dásně i zuby ok, ale asi něco u kořene. Takže teď jíst jen Ibalgin dokud nepůjdu k zubaři. :zed:… To jen pro info.

• Nahlásit
  • Citovat
875
10.1.20 13:56
@janat píše:
Já doufám, že jsme tě vyléčily z podobných diskuzí, protože věř mi, pro tvoje zdraví a dobro, že i kdyby se tvoje příznaky shodovaly na chlup s těmi, co ti tu někdo popíše jako zkušenost, tak to nemusí znamenat, že je to stejný problém! Takže je úplně zbytečný, se zabývat příznaky a zkušenostmi neznámých nelékařů ale klidně i lékařů z netu, kteří tě ani neviděli.
A jak jsem se ti pokusila naznačit výš, může to být pro tebe i nebezpečné, pokud se zkušenostmi z netu naslepo budeš řídit…
Si představ, že ti tu tři lidi napíšou, tak jak sis představovala „jasně, měla jsem to samé a nic to nebylo, samo se to spravilo“, a tak nikam nepůjdeš, ale bohužel u tebe to bude třeba první příznak něčeho, co něco je a samo se nespraví" a kvůli tomu se dostaneš do fáze, do které by ses bez těch rad nedostala… Chápeš?Něco trochu jiného je diskuze, mám tu a tu nemoc, diagnozu, problém hledám někoho, kdo má stejný problém, kvůli zkušenostem.
Ale takhle…

Vážím si lékařů a neumím si ani představit, co zažívají s takovými internetovými chytráky :roll: v dnešní době si fakt lidi myslí, že je internet všespasitelný a věří každému blábolu, co si přečtou, přitom vůbec nepřemýšlí, kdo sedí na druhé straně a jakou hloupost jim poradí :think:
Blahoslavení chudí duchem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1830
10.1.20 15:58
@Berry77 píše:
Vážím si lékařů a neumím si ani představit, co zažívají s takovými internetovými chytráky :roll: v dnešní době si fakt lidi myslí, že je internet všespasitelný a věří každému blábolu, co si přečtou, přitom vůbec nepřemýšlí, kdo sedí na druhé straně a jakou hloupost jim poradí :think:
Blahoslavení chudí duchem.

No hlavně že anonymnimu internetu věří víc než doktorovi, kterého maji před nosem :zed:
Musí bejt boží, když pak tomu Dr. třeba fakt napovídají… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
10.1.20 20:18

@lebambule to jo :roll:
Mám několik známých lékařů a sester, z internetových chytráků jsou nadšení všichni. Především pak z prvorodiček, které už mezi dveřmi mávají porodnim plánem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1830
10.1.20 21:08
@Berry77 píše:
@lebambule to jo :roll:
Mám několik známých lékařů a sester, z internetových chytráků jsou nadšení všichni. Především pak z prvorodiček, které už mezi dveřmi mávají porodnim plánem :roll:

Joooo, porodní plán… Tak ten jsem teda neměla. Ted uz i vim, ze by mi byl k prdu, neb akutni sekci bych si do nej nenapsala :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13275
10.1.20 21:43

Ja ho mela, tady se vyplni formou dotazniku, kazda rodicka. V CR jsem ho s prostrednim nemela a pohadala jsem se se starou sestrou, o tom ze nechci klystyr. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33379
14.1.20 08:44
@Anonymní píše:
Holky nakonec jsem se sebrala a jela na pohotovost rovnou. Poslali mě akutně na ORL a tam vše čisté, takže to je s největší pravděpodobností od zubů. Na první pohled ale dásně i zuby ok, ale asi něco u kořene. Takže teď jíst jen Ibalgin dokud nepůjdu k zubaři. :zed:… To jen pro info.

jj, já to taky měla od zubu a odhalil to až panoramatický RTG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama