Náhlý nárůst váhy-proč?

Anonymní
10.1.20 00:06

Náhlý nárůst váhy-proč?

Ahoj během asi půl roku se mi váha vyhoupla z 90 na 115 kg. Nechápu to, je mi 19, antikoncepci neberu. Beru euthyrox 75 mg kvůli štítné zlaze, pravidelně chodím na kontroly a vždy je vše v pořádku. Myslíte že se mi začíná zpomalovat metabolismus? (divný v mým věku…:/) jsem z toho v pr..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.1.20 00:25

Ja mam podobny problem, ztloustla jsem 10 kilo behem kratke doby a pritom jim porad stejne. Byla jsem na krevnich testech, vse v poradku, i stitna zlaza. Podle me telo z nejakeho duvodu zadrzuje vodu. Hlavne nohy, zadek, bricho a taky mam hrozne vaky pod ocima. To jsem predtim nemela. Vubec nevim, co s tim. Pohyb i dieta nepomahaji. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 00:26
@Anonymní píše:
Ja mam podobny problem, ztloustla jsem 10 kilo behem kratke doby a pritom jim porad stejne. Byla jsem na krevnich testech, vse v poradku, i stitna zlaza. Podle me telo z nejakeho duvodu zadrzuje vodu. Hlavne nohy, zadek, bricho a taky mam hrozne vaky pod ocima. To jsem predtim nemela. Vubec nevim, co s tim. Pohyb i dieta nepomahaji. :think:

Ja si myslím že u mě to voda není :/ spíš fakt jen tuk

• Citovat
  • Nahlásit
1228
10.1.20 00:28

No a jak se stravujes? Jakej mas pohyb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 00:39
@Mika.ella1 píše:
No a jak se stravujes? Jakej mas pohyb?

Tak je fakt že toho sním docela dost ale žádný brambůrky, čokolády apod. To fakt výjimečně. Jím stejně jako dřív a váhu jsem měla pořád kolem 80-90 od 16 let. Zaměstnání mám sedavý a večer spíš už jen procházka, nákupy atd. Určitě nesedím celý den na zadku.

• Citovat
  • Nahlásit
1228
10.1.20 00:42
@Anonymní píše:
Tak je fakt že toho sním docela dost ale žádný brambůrky, čokolády apod. To fakt výjimečně. Jím stejně jako dřív a váhu jsem měla pořád kolem 80-90 od 16 let. Zaměstnání mám sedavý a večer spíš už jen procházka, nákupy atd. Určitě nesedím celý den na zadku.

Jak dlouho jsi v zamestnani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3088
10.1.20 00:45

Sedave zamestnani a prochazka + jist docela dost zni jako recept na pribrani. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 00:48
@Mika.ella1 píše:
Jak dlouho jsi v zamestnani?

Od září.

• Citovat
  • Nahlásit
3088
10.1.20 00:57
@Anonymní píše:
Od září.

Nezila jsi predtim aktivneji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 01:03
@kacakaca píše:
Nezila jsi predtim aktivneji?

Nemyslím si. Právě že žiju pořád podobne.

• Citovat
  • Nahlásit
13268
10.1.20 05:33

No tak co jíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 05:59

@lachtanice86 žiju u rodičů, ale snažím se snídat a jíst pravidelně 5× denně. K snídani si dám třeba musli s jogurtem a banán, do práce si udělám 4 chleby se šunkou nebo sýrem a pak už co je doma, oběd, večeře. Většinou nic nezdravyho, normální jídla, rýže, maso brambory atd.. K večery třeba 4 vejce s pečivem a když mám hlad večer tak si dám třeba malej jogurt a nějaký ovoce. Nijak se neprejidam, ale ani nehladoví. Prostě tak jak jsem byla zvyklá.

• Citovat
  • Nahlásit
3549
10.1.20 06:38
@Anonymní píše:
@lachtanice86 žiju u rodičů, ale snažím se snídat a jíst pravidelně 5× denně. K snídani si dám třeba musli s jogurtem a banán, do práce si udělám 4 chleby se šunkou nebo sýrem a pak už co je doma, oběd, večeře. Většinou nic nezdravyho, normální jídla, rýže, maso brambory atd.. K večery třeba 4 vejce s pečivem a když mám hlad večer tak si dám třeba malej jogurt a nějaký ovoce. Nijak se neprejidam, ale ani nehladoví. Prostě tak jak jsem byla zvyklá.

Při takovém jídelníčku se nediv, že přibíráš. To je jak pro těžce manuálně pracujícího chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 06:45
@Havlova píše:
Při takovém jídelníčku se nediv, že přibíráš. To je jak pro těžce manuálně pracujícího chlapa.

Tohle mě přijde jako normální jídelníček. A jak jsem psala, měla jsem o 25 kilo míň a jedla jsem stejně. Spíš hůř, teď si dávám pozor. Mně se to prostě nezdá tolik kilo za takovou chvíli..

• Citovat
  • Nahlásit
3549
10.1.20 06:52
@Anonymní píše:
Tohle mě přijde jako normální jídelníček. A jak jsem psala, měla jsem o 25 kilo míň a jedla jsem stejně. Spíš hůř, teď si dávám pozor. Mně se to prostě nezdá tolik kilo za takovou chvíli..

Jestli si myslíš, že je u ženy se sedavým zaměstnáním běžné sníst 4 chleby večer to zazdít 4 vajíčky s pečivem, nebo klasickým vařeným jídlem, a na hlad si přidat 1 jogurt, velmi se mýlíš. Tolik sní můj manžel, který těžce fyzicky pracuje 8-10 hodin denně. A navíc, od skončení puberty se množství jídla, které organismus spotřebuje, snižuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama