Třetí den mne bolí jakoby ve tváři, na úrovni nosu.

Anonymní
10.1.20 08:05

Je zde prosím lékař?

Ahoj holky, prosím o anonym, chodí sem rodina, nerada bych, aby viděli, že zase řeším nějaký zdravotní problém.
Kdyby zde byl lékař - poradíte kam s tím mám jít prosím?
Popřípadě co by to mohlo být. Již třetí den mne bolí jakoby ve tváři, na úrovni nosu. Když si sáhnu do pusy mezi dásně a ret (v horní pravé části), tak tam směrem do tváře cítím po dotyku tu bolest nejvíc. Pokud si na to nesahám, tak bolest skoro necítím, jen mírný tlak právě v té tváři. Vůbec tu bolest nedokáži identifikovat a nevím jestli s tím mám jít k zubaři, protože vyloženě dáseň ani zuby mě nebolí, nebo na ORL kdyby to mohla být třeba dutina… Teplotu nemám, oteklou tvář také ne. Večer mi v tom tepalo, takže čuji zánět. Ale čeho? :( Nemáte prosím typ, co by to mohlo být, popřípadě kam s tím mám jít na vyšetření? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1404
10.1.20 08:07

Co takhle zajít k obvodakovi a tohle mu rict? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 08:09

Aft, opar? Co myslíš, že to tu lékař poradí jiného než jít k lékaři nebo se tolik nepozorovat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12417
10.1.20 08:12
@lebambule píše:
Co takhle zajít k obvodakovi a tohle mu rict? 8o

Přesně jsem to chtěla napsat, že ona lékaře, kterého se má ptát, má, akorát tam nechodí… Netřeba ho hledat na netu…

Takže zakladatelko, máš jít k praktikovi, jestli se ptáš, kam máš jít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
591
10.1.20 08:12

Co čekáš, že ti kdo řekne? I kdyby tady doktor byl, určitě tě takhle nebude léčit. Internet fakt nevyřeší všechno :roll: budeš muset k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 08:13

@prejeta_zaba Já se ale nepozoruji, ale když se usměji třeba tak to bolí :( se zubama jsem zkusila už hodně a každá taková bolest v oblasti obličeje by asi vyděsila každého :(
Obvoďačka mi do telefonu řekla, že neví co by to mohlo být a že jako můžu přijít, ale pošle mě ke třem různým doktorům. Tak než to martýrium podstoupím, tak jsem doufala, jestli tu není někdo, kdo třeba zažil a ví kam rovnou s tím jít. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
12417
10.1.20 08:17
@Anonymní píše:
@prejeta_zaba Já se ale nepozoruji, ale když se usměji třeba tak to bolí :( se zubama jsem zkusila už hodně a každá taková bolest v oblasti obličeje by asi vyděsila každého :(
Obvoďačka mi do telefonu řekla, že neví co by to mohlo být a že jako můžu přijít, ale pošle mě ke třem různým doktorům. Tak než to martýrium podstoupím, tak jsem doufala, jestli tu není někdo, kdo třeba zažil a ví kam rovnou s tím jít. :think:

A ty jsi místo toho, abys udělala, co ti řekla a šla kam poslala (mmch ti to řekla úplně správně, udělala bych totéž) napsala na net, jestli je tu lékař?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 08:24

@janat Nene, mám tam jít až v pondělí, tak jsem zatím napsala. Ježiš holky když k tomu nemáte co říct, proč se tím vůbec zabýváte a odepisujete?

• Nahlásit
  • Citovat
6904
10.1.20 08:31

Tohle ti asi bez vyšetření nikdo stoprocentně neřekne, co konkrétně ti je. Může to být zánět dutin, začínající zánět trojklanného nervu, a kdoví co ještě jiného. Takže vyšetření je na místě a pravděpodobně podstoupíš postupnou vylučovací metodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1429
10.1.20 08:39

Chapu zakladatelcin dotaz, znel jasně. „Kdo s tim ma zkusenost, mohl by mi poradit, za kym presne jit, abych nemusela absolvovat kolecko dr, kteri si me budou prehazovat, nez najdu toho spravneho“. Nectu z toho, ze chce, abyste ji léčili. Od sve dr. ma doporuceno prijit v pondeli. Do té doby stejne nic jineho delat nemuze, nez si zkusit zjistit, zda by se nenasel nekdo, kdo by ji mohl primo poslat jinam..

Do diskuzi normalne nepřispívám. (a zdravotni stav resit pres diskuze taky odmitam). Ale abyste se vsichni na zakladatelku vrhly jak slepice na flus, to je fakt padly na hlavu.. Chtela radu, kdyby se tu nááhodou objevil nekdo se stejnou zkušenosti, a zadna z vas nenapise nic bez urazky ci arogance.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12417
10.1.20 08:42
@Anonymní píše:
@janat Nene, mám tam jít až v pondělí, tak jsem zatím napsala. Ježiš holky když k tomu nemáte co říct, proč se tím vůbec zabýváte a odepisujete?

To ti vysvětlím, protože právě jsem lékař a opět žasnu, co lidi raději než u lékaře řeší na netu…
Navíc ty ses neptala jestli tu má někdo stejné zkušenosti, ale jestli tu je lékař, takže z tohoho titulu jsme reagovala…
A i kdyby ti tady někdo napsal, že měl naprosto tytéž problémy a s nima dělal to a to, tak je to pro tebe naprosto nepoužitelná informace, protože, zvlášť jako laik, na dálku neposoudíš ani, jestli je to opravdu totéž, ani jestli to dotyčný udělal správně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12417
10.1.20 08:43
@VeruMar píše:
Chapu zakladatelcin dotaz, znel jasně. „Kdo s tim ma zkusenost, mohl by mi poradit, za kym presne jit, abych nemusela absolvovat kolecko dr, kteri si me budou prehazovat, nez najdu toho spravneho“. Nectu z toho, ze chce, abyste ji léčili. Od sve dr. ma doporuceno prijit v pondeli. Do té doby stejne nic jineho delat nemuze, nez si zkusit zjistit, zda by se nenasel nekdo, kdo by ji mohl primo poslat jinam..Do diskuzi normalne nepřispívám. (a zdravotni stav resit pres diskuze taky odmitam). Ale abyste se vsichni na zakladatelku vrhly jak slepice na flus, to je fakt padly na hlavu.. Chtela radu, kdyby se tu nááhodou objevil nekdo se stejnou zkušenosti, a zadna z vas nenapise nic bez urazky ci arogance.. :roll:

Nazev diskuze:
„Je tu lékař?“

Příspěvek upraven 10.01.20 v 08:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 08:43
@VeruMar píše:
Chapu zakladatelcin dotaz, znel jasně. „Kdo s tim ma zkusenost, mohl by mi poradit, za kym presne jit, abych nemusela absolvovat kolecko dr, kteri si me budou prehazovat, nez najdu toho spravneho“. Nectu z toho, ze chce, abyste ji léčili. Od sve dr. ma doporuceno prijit v pondeli. Do té doby stejne nic jineho delat nemuze, nez si zkusit zjistit, zda by se nenasel nekdo, kdo by ji mohl primo poslat jinam..Do diskuzi normalne nepřispívám. (a zdravotni stav resit pres diskuze taky odmitam). Ale abyste se vsichni na zakladatelku vrhly jak slepice na flus, to je fakt padly na hlavu.. Chtela radu, kdyby se tu nááhodou objevil nekdo se stejnou zkušenosti, a zadna z vas nenapise nic bez urazky ci arogance.. :roll:

Děkuju!! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.1.20 08:45

@janat To sice na dálku neposoudím, ale už můžu paní doktorce říct, že třeba „známá“ měla podobný problém a poslali ji tam a tam. Nejde o konfrontaci s doktorkou, jde o to, že mám strach a chtěla jsem zatím vědět, jestli náhodou někdo nemá zkušenost ať už ze strany lékaře, či osoby, která měla stejný problém. Navíc jak se říká víc očí víc vidí.

• Nahlásit
  • Citovat
33219
10.1.20 08:52
@Anonymní píše:
Obvoďačka mi do telefonu řekla, že neví co by to mohlo být a že jako můžu přijít, ale pošle mě ke třem různým doktorům. Tak než to martýrium podstoupím, tak jsem doufala, jestli tu není někdo, kdo třeba zažil a ví kam rovnou s tím jít. :think:

Jdi rovnou na ORL, tak se nemusíš objednávat ani mít doporučení. Pokud na ORL nic neshledají, tak Ti sami doporučí jít k zubaři. Jít s tímhle k praktické lékařce nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama