Ječí :o(

32
1.10.05 18:40

Ječí :o(

Ahoj,

moje roční sluníčko si v poslední době zvyklo ječet… ne ve vzteku, když ho něco zaujme nebo jen tak… prostě ječí a vejšky mu jdou naprosto bravurně, je to o uši :cry:
nevím co s ním, nepomáhá ani napomenutí, dokonce ani plesknutí… máte někdo podobného vřešťánka a co s ním? Doktorka radí ignorovat, ale v autobuse nebo metru je to dost o nervy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

538
1.10.05 18:56

Ahojky:-)
Páni, to bysme měly ty naše děti spolu seznámit:-)
Moje malá takhle začla vřeštět ještě se ani neuměla pořádně otočit na bříško.
Teď takhle huláká hlavně, když má radost. Je to trošku problém, protože miluje děti a zvířátka, jenže když na ně takhle reaguje, většinou to končí pláčem nebo útěkem příslušné bytůstky:-(
Jo a začínala poměrně dost vysoko, ale teď to piluje pořádně hluboko:-) To si vždycky říkám, kde je ta moje malá roztomilá holčička?:-)))
Anice je teď deset měsíců a už to není tak časté. Dokonce se jí už skoro nikdo nebojí:-)
Albi+Anika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
1.10.05 19:04

Ječí

Ahojky,
hlásím se do klubu. Naše malá taky ječí - když má velkou radost a pokud jí napomenu, je to jen signál k zesílení. :) Takže ji nechávám. Naštěstí venku to nedělá, jen doma, nebo někde na návštěvě. Obávám se, že jí k tomu vedlo, když viděla ječet a pískat diváky v Superstar. :lol: Sice většinou viděla tak 15 minut, ale stačilo jí to. Je učenlivá :wink: Tak hodně trpělivosti. Nezbývá než doufat, že vymyslí něco méně hlučného. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
1.10.05 19:42

Tak to máme doma taky. Hlavu si z toho nedělám. Naopak, přijde mi to roztomilé. Kubíček vříská a ječí, když má radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
1.10.05 20:00

Jmažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
1.10.05 21:13

Ahoj holky, no tak se taky hlásím do klubu, myslím,že je to opravdu celkem běžné. Taky mi Alžběta ´vříská když má obrovskou radost.připadá mi úplně jako malý tyranosaurus:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
1.10.05 22:33

Tak to ještě můžete být v pohodě, já jsem si nechtěně naučila dítko ječet před WC(vzniklo to tak, že jsem jednou zaječela když mne tam zavřel jak jsem tam vlítla ve spěchu bez světla). Když tam někdo z nás jde, malý si dřepne ke dveřím a otevírá a zavírá je a pokaždé děsně ječí a to tak dlouho, dokud mu jekotem neodpoví dotyčný uživatel WéCka. Celý dům tak ví, že u nás někdo koná potřebu. Takže: když vám ječí jenom dítě, můžete být v klidu, u nás ječí i dospělí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
3.10.05 11:57

Ahoj,
hlásím se jako další člen „Klubu výskajících dětí“. Naše Lucinka výská tak, že mi až zaléhá v uších! Někdy výská z radosti, někdy ze vzteku. Když z radosti, tak se k ní někdy přidám a to je pak teprve paráda :D
Zajímalo by mne od maminek starších dětí, kdy toto období přejde..??
Adriana + Lucinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
3.10.05 12:28

Ahoj Kimi,
aj u nas to niekedy vyzera ako v pavilone seliem :wink: Danik tiez fest vyvreskuje, hlavne ked sa hneva (ze sa mu nieco nedari, ze nemoze dostat noz, ze ho prebalujem,…) Zuri aj na ulici, ale vies co? To ma trapi najmenej. Kaslem na to. Co ma po ludoch, ktorych nepoznam a na 99% ich uz v zivote neuvidim??? Vies, ja si myslim, ze plesknut za tieto skrekoty je nefer, oni tie deti este nevedia poriadne zvladat svoje emocie a nemozu za to. Mame ich za to trestat? Jasne, ze ta chapem, aj ja mam niekedy nervy (obcas na Danka nakricim a musim sa mu ospravedlnit), kazda mame svoje limity.
Len som chcela povedat, ze kasli na podvihnute obocia nejakych okoloiducich. Takmer urcite to robili aj ich deti, len si to uz nepamataju (alebo nechcu pamatat :? ). Ty vies, ako vychovavas svoje deti a ze to robis dobre, nemusi ti to predsa odobrit nejaka osoba na ulici, ze? Tak neboj. Ono to tych vresklunov casom prejde (dufam! :lol: )
Drzim palce a zelam pevne bubienky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama