Zablokování někoho na seznamce

Anonymní
27.8.21 17:07

Jeden dotaz

Ahoj, chtěla bych se Vás, prosím, zeptat.
Mám seznamku E-darling a je tam taky bohužel jeden kluk, který byl na mě zlý a proto jsem to s ním ukončila. Poznala jsem se s ní právě na tomto portálu.
Dívala jsem se, že je tam funkce na odstranění a zablokování návrhu partnera. Chtěla jsem proto na ten návrh, kde on je na obrázku toto aplikovat.
Když to udělám, tak už se mi nebude zobrazovat. Mám ale strach, jestli on mě neuvidí, když si tam chci dát fotku a stále se mu budu zobrazovat jako návrh.
Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ayo
103
27.8.21 18:35

A není to jedno, jestli tě uvidí nebo neuvidí? On se ti nedopíše, když jsi ho zablokovala. A taky proč by ti psal, když jsi to s ním ukončila. A že jsi na tom portálu ví, když jste se dřív potkali. Nepřemýšlej nad tím tolik :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
27.8.21 19:51
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se Vás, prosím, zeptat.
Mám seznamku E-darling a je tam taky bohužel jeden kluk, který byl na mě zlý a proto jsem to s ním ukončila. Poznala jsem se s ní právě na tomto portálu.
Dívala jsem se, že je tam funkce na odstranění a zablokování návrhu partnera. Chtěla jsem proto na ten návrh, kde on je na obrázku toto aplikovat.
Když to udělám, tak už se mi nebude zobrazovat. Mám ale strach, jestli on mě neuvidí, když si tam chci dát fotku a stále se mu budu zobrazovat jako návrh.
Co myslíte?

A proc se neptas rovnou e-darling administratoru? Ti snad vedi, jak jejich seznamka a funkce v ni funguji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat