jeden prasek navic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.03.09 18:42
jeden prasek navic

Ahojte,beru antikoncepci AZALIA protoze kojim.Ale omylem jsem si vzala jeste jednu pilulku.nemuze se nic stat??A mam asi zitra normalne pokracovat v brani.Ja totiz prvni pilulku vzala v patek ale s platicka jsem najela na ctvrtek no a neuvedomila jsem si.Ja ant.brala naposled pred 6lety.tak ted jsem takova sblbla.

Reakce:
Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 12.03.09 18:46

Ahoj Katko,
myslím, že to určitě nevadí. Na práškách, co beru já, je psané, že doba vynechání se může zkrátit, nikoli prodloužit!, takže by to mělo být OK. Vždyť spousta žen dělá to, že třeba nevynechá vůbec (v létě, aby nebyla ms) a je to naprosto běžné.
Zkus si ještě pročít leták, mohlo by to tam být. Snad jsou všechny práška tak nějak stejné.

Tak jsem v mém našla a vyfotila:
http://sklad.obrazku.cz/…DSC01282.JPG

M.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 12.03.09 18:55

podle mě to nevadí. a určitě pokračuj dál. mě se to nedávno taky povedlo. ty hladiny hormonů nejsou až tak strašné, aby ti dvojitá dávka ublížila. to bys jich musela sníst najednou podstatně víc.

Kocca
Kecalka 269 příspěvků 12.03.09 18:57

Ahoj, taky si myslím, že se nic nestane a pokračuj normálně dál.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 12.03.09 20:01

Tak dekuju za odpovedi.

Žofka1
Kecalka 102 příspěvků 13.03.09 10:02

Ja to jednou taky tak udelala, proste jsem zapomnela ze jsem uz brala. Doktorka se na me sice divne divala, jak je mozne neco takoveho, ale rikala ze to vubec nevadi, ze si o jeden den zkratim cyklus. Byly to teda prasky, ktere jsou vsechny stejne, pokud jsou to takove ty s ruznym mnozstvim hormonu, v tom pripade to muze byt trosku jinak.

Maqinka
Nováček 1 příspěvek 05.08.11 18:20

ahoj, taky se mi těď stalo.Člověk by řekl,že se to nemůže stát.Přišla jsem si jak pitomá. Ale jsem ráda,že snad se nic tím nestane. Jen se mi cyklus posune o jeden den tim líp. :-) :-)

Verunkaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.13 20:49

Dobrý den, chci se zeptat já si prášek vzala teď v normální dobu kdy si ho beru, ale po 15 minutách se mi udělalo nějak zle a zvracela jsem. Bojím se, že jsem ho vyzvracela, myslíte že bych si měla vzít ještě jeden? Beru mercilon. Ale včera jsem měla pohlavní styk, tak se trochu bojím. Děkuji za rady.

Verunkaaaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.13 20:53

Dobrý den, chci se zeptat já si prášek vzala teď v normální dobu kdy si ho beru, ale po 15 minutách se mi udělalo nějak zle a zvracela jsem. Bojím se, že jsem ho vyzvracela, myslíte že bych si měla vzít ještě jeden? Beru mercilon. Ale včera jsem měla pohlavní styk, tak se trochu bojím. Děkuji za rady.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 22:56

Ahoj, muzu se zeptat, co mam delat, kdyz nedostanu ms v době placeba, kdy mam začít používat další prášky? Dekuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >