Jedlá soda a prstýnek na určení pohlaví

863
9.3.21 07:23

Jedla soda a prstynek

Holky zkoušeli ste někdy jedlou sodu s močí? Když peni tak kluk když bez reakce holka? Já to zkoušela u prvního a kluk to byl teď zkouším u toho druhého a opět pění. Zkousela jsem i prstýnek nad briskem a když houpe kluk když točí holka a mě se opět houpe jako u prvního kluka. Nehcete taky zkusit? Přidám fotku kdyby některé to vadilo tak smazu fotku a nechám jen komentář. Uplne mě to fascinuje jak to 95%ženským vychází jsou o tom i studie že to tak opravdu je.Tady ještě video kde to studují a maminky vědět už co budou mit dopředu ale tu sodu zkouší jestli je to tak.

https://www.rehabilitace.info/…dete-mit-vy/

Příspěvek upraven 09.03.21 v 08:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1823
9.3.21 07:32

Jsou o tom i studie? Sem s nimi, to by mě fakt zajímalo.. vzhledem k vlastnostem škody bych řekla, že peníze bude snad vždy. Zkus moč manžela a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
9.3.21 07:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8670
9.3.21 07:37

Wtf? :D 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
9.3.21 07:41

@Nikolniky25 To není studie, to je článek na zájmovém webu. Velmi podstatný rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
9.3.21 07:46

Prosím tě, nastuduj si něco o PH moči a to jak reaguje jedlá soda. A fotka je hnus, dávat fotku svých čuranek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
9.3.21 07:49

Já dělala jen prstýnek na snurce, u syna vyšel kluk a teď holka, to zatím nevím jistě jsem v půlce těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21323
9.3.21 07:50

Ne, takovy kraviny jsem v dobe ultrazvuku nezkousela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
9.3.21 08:02

@JancaS84 kdybych to vlastně nenapsala tak si myslím že by ste to ani nepoznala co to vlastně je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8670
9.3.21 08:02
@Nikolniky25 píše:
@Midaku tady je odkazhttps://www.rehabilitace.info/…dete-mit-vy/

To není žádná studie. Takových článků z prstu nasypu desítky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
9.3.21 08:05

Ty by sis hlavně měla nejdříve nastudovat, co znamená slovo “studie” :).
Na tohle žádné studie nejsou, jsou to babský povídačky a vyjde to zhruba 50% žen, protože víc jak dvě možnosti prostě nemáš.
A přidávání fotek čůránek, to ani nebudu komentovat… 🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 08:05

Podle všech zaručených i nezaručených babských rad bych měla mít 2 holky a mám 2 kluky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
863
9.3.21 08:14

Vy ste teda některý příjemný jak nevím co.Asi ta corona vám normálně leze na hlavu. Zeptala jsem se normálně a vy hned tady utočite.👌

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17353
9.3.21 08:14

Vis co znamená studie? :mrgreen:

A je to blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
9.3.21 08:21
@Nikolniky25 píše:
@JancaS84 kdybych to vlastně nenapsala tak si myslím že by ste to ani nepoznala co to vlastně je.

Jo mas pravdu to první vypadá jak když vypijes rychle pivo a zbyde ti jen hromada pěny a to druhý jak trocha vyčpelýho piva. A ne, nic mi na mozek neleze. Reagovala bych stejně covid necovid. Sdílení fotek svých tělních tekutin jako fakt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat