Jedná se o potrat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 12:44
Jedná se o potrat?

Dobrý den, jsem těhotná asi v 5 týdnu, doktor mi to potvrdil i z hcg a i testy jsem měla pozitivní, na gynekologii šel vidět jen gestační váček ale nic v něm, myslím si že je ještě brzo, včera jsem ale začala trochu krvácet a ještě krvácím i dnes. Myslíte si že se jedná o potrat?

Přečtěte si článek: Příznaky potratu: Jak ho poznat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 04.04.19 12:48

Proč si nedojdes na gyndu? Nebo na pohotovost? Jako oni s tím sice stejně nic neudělají nejspíš, ale budeš alespoň vědět. :nevim:

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 04.04.19 12:48

Může a nemusí, je spousta případů kdy ženská krvácí a na vývoj těhotenství to nemá vliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 12:51

@PHV jelikož jsem tam byla včera, doktor mi řekl že to na těhotenství nevypadá a dneska mi volal že krevní testy potvrdili že jsem, tak jsem mu i říkala že jsem začala krvácet a on mi jenom řekl že mám přijít na kontrolu příští týden a i na krevní testy znovu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 12:52

@Kriss Tina snad máte pravdu

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 04.04.19 12:54
@Anonymní píše:
@Kriss Tina snad máte pravdu

Můžeš si koupit ascorutin, zmírňuje krvácení. Nicméně i kdyby ses hnala na pohotovost tak oni na místě stejně nic nezjistí, pokud to má odejít tak nic neuděláš, pokud se to má udržet bude to v pohodě i přes krvácení.

Pajavesela
Povídálka 13 příspěvků 04.04.19 12:57

@Kriss Tina a je normální že na utz nešel vidět plod? Doktor mi nic neřekl a jednal semnou jak kdybych odrodilo několik dětí, přitom já se vtom vůbec nevyznám tak sháním informace. A děkuji za odpověď

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14229 příspěvků 04.04.19 12:58

@Pajavesela v 5tt je to normální. Teď nic nevymyslíš, uvidíš za týden

Pajavesela
Povídálka 13 příspěvků 04.04.19 12:59

@Tichošlápek dobře díky

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 04.04.19 13:01

@Pajavesela v 5tt je vidět maximálně ten váček, takže tímhle bych se nestresovala.

Uživatel je onlinePůáček
Kecalka 310 příspěvků 04.04.19 13:21

Tak já bych teda na gyndu šla. S první dcerou jsem v 5.týdnu začala vecer opravdu hodně krvácet, myslela jsem že je to potrat. Ráno jsem šla hned ke svému gynekologovi a měla jsem obrovský hematom. Jediné místo kde hematom nebyl bylo to, kde byl chyceny zárodek. Takže hned hospitalizace, infuze s hemostiptiky, utrogestan, přísný klid na lůžku, ob den odběry krve na hcg…kdybych tam nešla, je dost možné, že by došlo k potratu.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23328 příspěvků 04.04.19 13:22

Moje maminka krvácela během prvních tří měsíců několikrát a vidíš, straším tu už 36 let ;) Neboj, bude to dobré :hug: :kytka:

Pajavesela
Povídálka 13 příspěvků 04.04.19 13:25

@Jančakecalka děkuji :kytka:

Jančakecalka
Generální žvanilka 23328 příspěvků 04.04.19 13:27
@Pajavesela píše:
@Jančakecalka děkuji :kytka:

Není zač ;) :hug: Hlavně klid, nestresuj se a raději zajdi k doktorovi, at máš jistotu, co to je.At už to dopadne jakkoli, drž se :hug: :hug: :hug:

Pajavesela
Povídálka 13 příspěvků 04.04.19 13:28

@Jančakecalka jojo díky naštěstí mám hodného přítele, který je pořád semnou i lítá semnou po doktorech.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama