Jednovaječná dvojčata

45
22.11.15 13:49

jednovaječná dvojčata

Ahoj, mám jednovaječná dvojčata s přepážkou, jsou jim teď tři a půl měsíce, myslela jsem, že jednovaječna vypadají úplně stejně, ale jsou rozdílní, myslíte, že se to může ještě změnit? Ptám se jen ze zvědavosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24426
22.11.15 13:54

Rozeznám jednovaječná trojčata a to nejsem jejich matka :lol:
Samozřejmě, že nějaké rozdíly tam budou.
Zeptej se někoho „cizího“, jestli je od sebe pozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
22.11.15 13:58

My máme jednovaječná dvojčata taky, je jim 16 měsíců a taky nejsou jeden jako druhý. Rozdíly tam jsou, i když si je muž i děti pořád pletou :lol: Mně přijde, že čím jsou starší, tím jsou rozdílnější ;)

Edit: Když se zeptám na podobu někoho nezaujatého, je to pořád 50:50. Někdo tvrdí, že jsou kluci stejní, někdo, že ne…

Příspěvek upraven 22.11.15 v 14:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12180
22.11.15 13:59

Mám bratrance dvojčata a poznám je od sebe. Ale ve škole si je třeba pořád pletli. A tobě musí být taky jasné kdo je kdo. Zkus se zeptat kamarádky, jí třeba přijdou stejný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
22.11.15 14:06

Máme tří leté jednovaječné holky. Já i manžel je rozeznáme ale ostatní v rodině si je pletou. Oblékala jsem je jinak aby byly k rozeznání, ale už si i treperendy trička začaly prohazovat. :mrgreen:

U nás e stavu nouze koukáme na oči :lol: : jedna je má modré, druhá zelené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29026
22.11.15 14:07

@saxsara jsou to holky nebo kluci? Holčičí jednovajky mívají někdy docela markantní rozdíly (jedna pihu, druhá ne), má to zcela jasné biologické vysvětlení. U kluků se to pozoruje občas taky, ale většinou si bývají podobní víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
22.11.15 14:57

@saxsara kamarádka má jednovaječná a taky tam nějaké rozdíly jsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu