Jehličkové EMG

Anonymní
2.6.20 12:12

Jehličkové EMG

Hezký den, chtěla jsem se zepta, zda byl někdo z vás na jehličkovém EMG-jedná se o bolestivý zákrok? byla jsem v zimě na klasickém a teď mě čeká toto…
Děkuji za jakoukoliv informaci

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2911
2.6.20 12:18
@Anonymní píše:
Hezký den, chtěla jsem se zepta, zda byl někdo z vás na jehličkovém EMG-jedná se o bolestivý zákrok? byla jsem v zimě na klasickém a teď mě čeká toto…
Děkuji za jakoukoliv informaci

Ahoj, byla jsem na tom 2krat a úplně vpohode, jednou mi pichali jehlu jen do stehna a jednou o do paže. Ale já mám vysoký práh bolesti, takže mi to přišlo bezbolestné, jen malinko nepříjemné. Držím palcem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 12:23
@Lollitka píše:
Ahoj, byla jsem na tom 2krat a úplně vpohode, jednou mi pichali jehlu jen do stehna a jednou o do paže. Ale já mám vysoký práh bolesti, takže mi to přišlo bezbolestné, jen malinko nepříjemné. Držím palcem

Ahoj, já právě asi ani ne…to klasické mě na několika místech bolelo(jako by mi to pálilo kůži)ale dalo se to…teď je právě toto…ach jo…no co se dá dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
1668
2.6.20 12:59

Já na tom byla několikrát jako dítě a řekla jsem, že tam už nikdy nejdu. Jak mi píchli tu elektrodu do nohy a musela jsem hýbat nohou proti té jehle, hnus. Tehdy jsem skoro brečela. A to jsem nebrečela ani při několika zlomeninách. A nakonec se ukázalo, že to dělali zbytečně, problém byl úplně někde jinde. Já všeobecně nemám ráda jehly a injekcí už jsem dostala tisíce. Jak se říká - odříkaného největší krajíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
2.6.20 14:11

Jako příjemný to nebylo, ale ten strach z toho byl horší :lol:. Šla bych na to klidně znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 14:13
@Lerista píše:
Já na tom byla několikrát jako dítě a řekla jsem, že tam už nikdy nejdu. Jak mi píchli tu elektrodu do nohy a musela jsem hýbat nohou proti té jehle, hnus. Tehdy jsem skoro brečela. A to jsem nebrečela ani při několika zlomeninách. A nakonec se ukázalo, že to dělali zbytečně, problém byl úplně někde jinde. Já všeobecně nemám ráda jehly a injekcí už jsem dostala tisíce. Jak se říká - odříkaného největší krajíc.

Ježíš!!!ted jsi mi teda dala!!!ja i odběr beru tak, ze beru…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 14:15
@sediza píše:
Jako příjemný to nebylo, ale ten strach z toho byl horší :lol:. Šla bych na to klidně znova.

Fakt? a měla jsi jehličky? ja má m taky děsný strach…

• Nahlásit
  • Citovat
2458
2.6.20 14:40

Mám za sebou několikrát, nebolelo mně to, spíš jen trošku nepříjemné no :nevim: Pro mně byla horší lumbálka a porod :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
2.6.20 14:40
@Anonymní píše:
Fakt? a měla jsi jehličky? ja má m taky děsný strach…

Ano, píchali do mě jehly a musela jsem napnout sval co nejvíc to slo, když ve mně byla ta jehla. Ale fakt to nebylo tak hrozný. Ono jsou fakt horší vysetření. Třeba takový vydávání drenu z břicha, to jsem malem omdlela. Vrtání zubu bez anestezie je urcite horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 14:43
@shadowbabe píše:
Mám za sebou několikrát, nebolelo mně to, spíš jen trošku nepříjemné no :nevim: Pro mně byla horší lumbálka a porod :lol:

No lumbálka ta musí teda být…tys byly kvůli RS?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 14:44
@sediza píše:
Ano, píchali do mě jehly a musela jsem napnout sval co nejvíc to slo, když ve mně byla ta jehla. Ale fakt to nebylo tak hrozný. Ono jsou fakt horší vysetření. Třeba takový vydávání drenu z břicha, to jsem malem omdlela. Vrtání zubu bez anestezie je urcite horší.

A jak dlouho ti to cca trvalo? které svaly vyšetřovali?

• Nahlásit
  • Citovat
2458
2.6.20 16:26
@Anonymní píše:
No lumbálka ta musí teda být…tys byly kvůli RS?

Hledala se příčina potíží, které mám, na RS bylo silné podezření. Pokud mají u tebe podezření na RS, tak by měli dělat aj lumbálku s MR mozku a páteře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 16:38
@shadowbabe píše:
Hledala se příčina potíží, které mám, na RS bylo silné podezření. Pokud mají u tebe podezření na RS, tak by měli dělat aj lumbálku s MR mozku a páteře :)

U mě je RS vyloučená negativní magnetickou rezonancí, jak míchy, tak mozku…punkce je prý nyní zbytečná…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.20 17:12
@Anonymní píše:
Ježíš!!!ted jsi mi teda dala!!!ja i odběr beru tak, ze beru…

jak říkám, byla jsem dítě. A třeba zavádění centrálního katetru do krční žíly bylo horší. I vysekání osmičky na stomatochirurgii nebo porod, zlomená pažní kost, to všechno bylo horší než EMG. :lol: A trvá to jen chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
2458
2.6.20 20:42
@Anonymní píše:
U mě je RS vyloučená negativní magnetickou rezonancí, jak míchy, tak mozku…punkce je prý nyní zbytečná…

Tak uvidíš co zjistí při EMG, neboj, fakt je to v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama