Jenamazol krém - vytéká?

520
25.7.14 21:17

Jenamazol krém - vytýká?

Ahoj, na noc si budu zavádět Jenamazol krém na kvasinky. Vytýká nebo se vstřebá?

Ptám se, abych si kdyžtak vzala vložku. Protože na kvasinky je lepší být bez vložky. Ale nechci mít ráno mastné prostěradlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
381
25.7.14 21:28

Radši s vložkou ;) mě vytýkal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17716
25.7.14 21:40

Me vytikal az kdyz jsem vstala ;) ale vzdy zabral :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19116
25.7.14 21:53

Každý krém vyteče, gravitace je neúprosná. V noci vleže to možná bude déle trvat, ale vložku bych dala určitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nicolink
25.7.14 21:53

Všechny takové krémy či tobolky na zavádění zašpiní spodní prádlo ;) já ted používám gynopevaryl ( čípky plus krém ) a ten mi teda nevytekl vůbec…ted už se jen preventivně mažu ale zabral skvěle :)

• Citovat
  • Nahlásit
32260
25.7.14 22:10
@viky23 píše:
Me vytikal az kdyz jsem vstala ;) ale vzdy zabral :palec:

On tam dole tiká? Tiká pravidelně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
25.7.14 22:43
@Burj Chalifa píše:
On tam dole tiká? Tiká pravidelně?
šiš, ty jsi neúprosná :zed: :mrgreen:

K tématu - ano, vytéká tam odsud všechno možné :lol: i ten krém 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32260
25.7.14 22:45
@kozisek píše: šiš, ty jsi neúprosná :zed: :mrgreen:K tématu - ano, vytéká tam odsud všechno možné :lol: i ten krém 8)

No to jsem chtěla slyšet :kytka: Třeba Canesten tabletky nejen vytékají, ale i pění :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17716
26.7.14 07:01

@Burj Chalifa no jasne, hotova časovaná bomba :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
11.2.15 22:50

Holky, mám poprvé doma krém Jenamazol se třemi aplikátory…v návodu je napsáno že se nemá používat během MS, myslíte že během ovulace to nevadí? docela bych si jej potřebovala dnes zavést, mudr.jsem se nezeptala, nějak mi to nedošlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
12.2.15 08:25

@Vendula D. Během ms se nemá používat protože by to bylo k ničemu, vsechno by šlo hned pryč - navic zavádět krém do místa ze kteryho teče špinavá krev? To je logicky. Při ovulaci se muže, spousta ženských třeba ani nevi kdy ji ma a krémy používá ;) pokud by se náhodou nemělo neco používat v době ovulace, bylo by to v příbalovém letáku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
12.2.15 22:40

Děkuji, už mám použito :-) stejně zatím moc nepomohlo, a vzhledem k tomu že je pátek zítra, asi zajdu k mzdr na kontromu at o víkendu nejezdím na pohotovost :-( dnes mě začalo dost bolet v podbříšku, tak nevím :-( radši zajdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1118
12.2.15 23:01

@Vendula D. mě pomohl až po pár dnech používání, ale měla jsem tenkrát už celkem rozjeté kvasinky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.15 15:23

Holky, vám stačilo vždycky jen jedno balení Jenamazolu? Mě obvykle ano, ale ted po dvou dnech mám pocit, že to pořád trochu svědí, což se mi obvykle nestává, tak nevím jestli jedno bude stačit - jak to máte vy? Nerada bych se tím nějak „předávkovala“ nebo tak :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
246
25.3.15 15:39

Když se to zahřeje na tělesnou teplotu, tak má tendenci vytékat. Ale nevyteče samozřejmě všechno, to je jako s čípky. Té vložky bych se nebála, ničemu vadit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama