Reklama

Ještě jsem nedostala menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mich123
Povídálka 16 příspěvků 21.02.17 15:41
Ještě jsem nedostala menstruaci

Dobrý den, je mi čerstvě 13 a už poměrně dlouhou dobu se trapím kvůli menstruaci. Měla jsem odklad takže jsem z naší třídy nejstarší a stejně jsem nedostala svou první menstruaci ( jsem jediná ve třídě ) jsem hodně hubená a vysoká, mám 48 kg a 169 cm. Kvůli tomu mě každý uráží nesmyslnými urážkami na mojí postavu. Jsem hodně citlivá a vše si beru příliš k srdci takže mě to mrzí. Slyšela jsem, že při první menstruaci se výška zastaví a tak bych jí chtěla nějakou přírodní cestou vyvolat. Prsa i ohlupení mi růst začli, už asi rok mám bílý, nezapáchající výtok. Omlouvám se že vás tu otravuji takovouhle otázkou ale nemám se koho zeptat. l :?

Reklama

Reakce:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 15:46

Buď ráda, že to ještě nemáš. :nevim:
Rozhodně bych se to nesnažila vyvolat, můžeš to dostat klidně v 15-ti.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 21.02.17 15:48

To neurychlíš, ale jestli už ti začaly růst prsa a ochlupení, tak za chvíli přijde i menstruace.

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 21.02.17 15:51

@Mich123 Netrap se tím, do 14, 15 máš čas. Výškou se taky netrap. ;) A jak to, že se nemáš koho zeptat? Nemáš nikoho, ke komu máš důvěru, nebo se před nimi jen stydíš? :hug:

Žena Vlk
Kecalka 478 příspěvků 21.02.17 15:51

To je úplně normální, já jsem první MS dostala také ve 13 (zrhuba 13,5 let), na tom není nic zvláštního. Vyčkej, ona dorazí :) Těžko říct kdy, třeba za pár měsíců, třeba zítra! Vůbec nemusíš mít obavu, že je něco špatně. Jo a také jsem byla vyžle, srovnala jsem se do ženštějších tvarů až před dvacítkou. Jestli se růst zastaví, to úplně nevím, ale za postavu nemáš proč se stydět. Možná tě uráží jen proto, že by chtěli vypadat stejně jako ty, zvysoka se na ně vykašli.

Mich123
Povídálka 16 příspěvků 21.02.17 16:05

@Litta táta bydlí docela dost daleko a vidíme se velmi málo a s mámou si moc nerozumím :? Žádnou babičku ani dědečka už bohužel nemám a mladší sestra mi moc neporadí.. :roll:

AnnieTRoj
Kecalka 202 příspěvků 21.02.17 16:09

Já jí dostala měsíc před 14. narozeninami. Také byla očekávána, ale rychle mě přestala bavit :D Jsem ráda, že jsem si užila dlouhou dobu bez ní :D
A to jsem byla normální postavy, ne vyžle.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 21.02.17 16:11

To je normalni a bud rada ;) neter dostala svou prvni menstruaci presne v den svych 15. narozenin. Takze casu dost ;)

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 21.02.17 16:20

Ahoj, :mavam: byla jsem na tom stejně jako ty, menstruace přisla v patnácti a stejně jsem ještě rostla, tak si z toho nic nedělej. Teď mi bude 26 a mám 173 cm a 58 kg ;) a jsem tak spokojená

Kskaja
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 21.02.17 16:32

Ahoj s tou menstruaci ti neporadím, já jsem to zas dostala v 10 takže, opačný problém. Ve třídě jsem byla první a styděla se :mrgreen:.. jinak 169 cm je super výška :palec: za chvíli se kluci vytáhnou a už ti to ani nepřijde.

jahuhudka
Extra třída :D 10265 příspěvků 21.02.17 16:35

Se 169 cm opravdu vysoka nejsi to mi ver. A menstruace si uzijes zolik, ze dekuj bohu za kazdy den kdy ji jeste nemas

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 21.02.17 16:52

@Mich123 Já dostala svou první menstruaci krátce po 16. narozeninách. V 15ti jsem byla na gynekologii, zda je to v pořádku a byla jsem ujištěna, že zatím mám čas.
Také jsem byla dost hubená. Výškou spíš průměrná. Vím, že se tím momentálně dost trápíš, ale časem poznáš, že přítomnost menstruace vlastně nic nevyřeší. Naopak tě pak čeká ještě další omezení.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 21.02.17 17:13

Ahoj, ja dostala prvni menstruaci na prelomu 15-16let. Nevim jestli rust s menstruaci souvisi ale myslim si ze ne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama