Reklama

Nezdravá strava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 07:37
Nezdravá strava

Omlouvám se za anonymitu.
Jaký je váš názor na stravování v KFC, syn (puberťák) je závislák, kapesné ( 400 Kč měsíčně ),,prožere,, v KFC, nechodí tam denně, ale miluje křidýlka a coleslaw a na narozky si taky přeje oslavu tam.
Nemohu ho celý den hlídat, chodí na gympl a KFC má blízko.
Zlobily byste se? Vyhrožovaly? Nechaly to být? Je to tak 4× měsíčně.
McDonalds mu nic neříká, ale to kuře, to je jeho :mrgreen:.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10264 příspěvků 18.02.17 07:39

Za 400 si toho zas tolik nekoupi. Navic salat neni nezdravy Udelej mu ho doma

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 07:45

@jahuhudka Domácí nechutná prej.

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 18.02.17 07:51

Když já si vzpomenu, jak jsem se stravovala na střední - peníze za obědy jsem utratila za podobné nesmysly… a dneska jím tak zdravě, že tím ostatním lezu na nervy :mrgreen: A co si pamatuju, tak na střední měli tohle období všichni, takže bych mu nechala volnost, ať si to přožije. Samozřejmě doma bych vařila tak, abych mu tu stravu vyrovnala, takže bezmasé zeleninové obědy o víkendu by šly uvařit? Co na to manžel?

medunka23
Kelišová 6752 příspěvků 18.02.17 07:53

No ono s tim stejně nic už neudělaš, buď bude chodit tak, že o tom budeš vědět, nebo natajnacku. Zkrátka bych upravila jídelníček doma, se synem bych hodila při nějaké vhodné příležitosti řeč, že to opravdu není nic extra zdraveho, hlavně co se týče ruznych látek podporujících chuť a podobných namin v tom jídle obsažených a jinak ti nezbyde nic jiného, než doufat že to má v hlavě srovnany a bude nad tím přemýšlet a da si to výjimečně. Přijdou ještě daleko větší lákadla než KFC ;)

nozu
Extra třída :D 11468 příspěvků 18.02.17 07:59

No tak zrovna KFC mi přijde lepší volba než Mc Donald. Jako úplná hitparáda to není, ale na druhou stranu je to jeho kapesné a nechala bych na něm, za co ho utratí. Pokud se doma stravujete jinak zdravě a syn nemá problém s nadváhou, tak bych to až tak nehrotila. spíš bych asi vysvětlovala, že tohle není druh jídla, který by se mohl jíst denně. Oslavu v KFC bych asi nezavrhovala, je to přece jen jeho oslava, tak proč ne. Případně zkus mu navrhnout jinou pro něj atraktivní a pro tebe přijatelnější alternativu - třeba nějakou oslavu na motokárách? To by ho mohlo zaujmout víc.

Iffka
Echt Kelišová 9549 příspěvků 18.02.17 07:59

Zkusila bych se s nim asi po dobrem domluvit na nejakem rozumnem poctu jidel v KFC mesicne. Teba 2× mesicne mi rozhodne nepripada az tak strasne. Pokud nema problemy s vahou, prijde mi to v pohode, vem si kolikrat do mesice jime smazene my-treba rizky nebo cokoliv… spis aby si neziskal spatne navyky do budoucna, ale jestli ji vsechno jinak normalne-ovoce zeleninu a domaci stravu, nedelala bych z toho vedu. Spis jestli ti nevadi, ze do toho vrazi tolik penez…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 08:03

@Akivasha Manžel má rád hamburgery, takže neříká nic :mrgreen:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 08:05

@nozu Oslavu jsem nabídla pizzu, nechtěl. Je hubený a doma jíme celkem zdravě, tak to asi hodím za hlavu, koneckonců jsou to jeho peníze.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 18.02.17 08:06

Někdy na základce (druhý stupeň), jsem žila na Snikerskách a Cole, na střední bagety…hele a přežila jsem to, tlustá jsem nebyla a nejsem, dneska už to vůbec nejím, stravuji se zdravě a bez problémů. Pokud nemá problémy s váhou, nezakazovala bych mu to :kytka:

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 18.02.17 08:11

4× kfc puberťáka fakt nezabije.

Scény s pokusy o to neúspěšně převzít kontrolu nad celým jeho životem dělejte, jen pokud chcete, aby se prostě naučil dělat si věci po svém tak, abyste na to nepřišla a zase nevyšilovala. A hlavně na tom důsledně trvejte - jestli chcete ztratit poslední zbytky autority.

Chce žít svůj život a s tím se jaksi nese i možnost dělat vlastní chyby. sestismiřte.

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 18.02.17 08:12
@Anonymní píše:
@nozu Oslavu jsem nabídla pizzu, nechtěl. Je hubený a doma jíme celkem zdravě, tak to asi hodím za hlavu, koneckonců jsou to jeho peníze.

Narozeniny jsou od toho, abyste oslavenci dělala radost. Ne abyste si prosazovala svoje.

Markéta80
Hvězda diskuse 39298 příspěvků 18.02.17 08:18
@Anonymní píše:

pizza taky neni nic extra zdravého. 400 měsíčně? To zase toho tolik neni ;) Zase až jako takový problém bych to neviděla, někdo denně ujíždí na sladkém, kávě to taky neni extra zdravé a jestli kuře prokládá salátem :palec:,dcera to taky má ráda ale vsadim se že když udělam podobné doma že sní jeden kousek a už bude říkat že nechce :mrgreen:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.17 08:42

4× měsíčně není tragedie. Zlobit se a vyhrožovat moc nepomůže, akorát se zbytečně pohádáte. Je obézní? Oslavu bych mu taky povolila, je to přeci jen jeho den :)

kaja00
Extra třída :D 13427 příspěvků 18.02.17 08:46

Nechala bych ho, snad brzy přijde na to, že je to hnus ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama