jeste neleze a stoupa si

70
2.3.05 17:07

jeste neleze a stoupa si

Ahoj vsem, zrovna si tak sedim u PC a malou mam na kline a ona si zniceho nic stoupne, jsem z toho v soku, jeste neleze, nesedi, jen se plazi a najednou zkousi stat. nemate nektera podobnou zkusenost? muze uplne preskocit lezeni a rovnou chodit????Simona&Kristynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.3.05 19:02

No ja bych nebyla zas tak hrrrrr. Za prve nepises, kolik tvemu miminku je. A za druhe, to, ze si zacina stoupat, neznamena, ze tim hned zacne chodit. Nase Kacenka si poprve stoupla uz snad pred 4 mesici, ale sama zatim nechodi.. Preskocit lezeni samozrejme muze. Ale pokud je tvemu miminku napr.6mesicu, nemela bych strach z toho, ze vsechno tohle preskoci a hle - zacne z niceho nic chodit.. :P
Jana a Kacka 1 rok

• Nahlásit
  • Citovat
9
2.3.05 19:07

Ahoj Simono!
Ja myslim,ze asi nezacne chodit driv nez lezt 8O Nas pindourek si taky zacinal stoupat a jeste pomalu poradne nesedel(ja matka,jsem ho obcas zvedala za rucky do sedu,tedy vlastne do stoje 8) )kolem pul roku sedel uz v pohode,stoupat si zacal sam v postylce tak kolem 7.mesice,to teprv trenoval svalstvo :) lezt zacal az v deviti mesicich.No a v deseti zacal chodit :D Ted mu bude akorat rok a lita jak drak :twisted: jupii a chozeni zdar.
Linda a Elias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
2.3.05 20:37

Ahoj Simonko, škoda, že si nenapsala,kolik tvému mimi je.
Mojí malé jsou 4 měsíce a když ji chovám nebo s ní dělám blbosti taky zapře nožičky jako by chtěla stát…To ale neznamená, že bude chodit.
Ale třeba to budeš mít geniální miminko a co ty víš přeskočí fáze lezení a sezení a začne chodit a zbytek dožene později. :P :P :P
Mějse Radka a Sabinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
3.3.05 01:07

Ahoj Simonko,
chci reagovat na dve veci, tak nejprve me zaujalo „malou mam na kline a ona si z niceho nic stoupne“ muzes prosim napsat v jake poloze si ji mela nebo mivas a kolik ji je?

A k Tvemu dotazu, opravdu muze dite zacit chodit aniz by umelo lezt, mam takovy priklad v okoli, ale rozhodne bych v tom nic genialniho nespatrovala, alespon v tomto konkretnim pripadu ne. Preskoci se tim dost dulezita faze na ceste naprimovani se a nikde neni psano, ze se to neprojevi drive nebo pozdeji.
Zname dcera byla jiz od ranneho detstvi posazovana do choditka, samozrejme ihned vedela co delat a tim byla o to vice opevovana a o to vice a casteji do nej posazovana. V podstate bud ji nekdo choval, nosil (vzprimene, v sede atd) nebo migala v choditku. Kdyz byla na brise tak ac jsme se ji snazili pomahat, proste si ani neklekla. Rovnou pak zacala chodit v 10m. A az po te co toho docela dost nabehala se naucila i lezt.
Takze mozne to je, ale rozhodne bych to nepodporovala a pokud jeste neleze nedavala bych ji prilezitost ke stoupani si.

Jinak souhlasim s tim o psaly holky, ze pokud projevila takovou to tendenci vubec to neznamena, ze nebude lezt, ale hned chodit. Nedelala bych zadne predcasne uzavery :wink:

Monca a moncicaci 9m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
3.3.05 08:23

Ahoj,
naše malá stála od osmi měsíců (přidržuje se), sama sedí od 9 měsíců, lozí od 10 měsíců. Teď teprve chodí okolo nábytku.
Taky jsem myslela, že lezení vynechá, ale ještě to stihla.
Určitě to neuspěchej (chodítka…), děti co moc brzy chodí pak prý můžou mít křivé nožičky.
Lenka + Julinka 10,5 měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
3.3.05 10:48

Ahoj maminky,
jeste k memu dotazu, je fakt, ze jsem uplne zapomnela kolik male je, takze za tyden ji bude 8 mesicu. Na kline mi sedela a sama se zaprela a stoupla si, aby si dosahla na neco u obrazovky, samozrejme jsem ji pridrzovala. Nemyslim si, ze by byla nejak genialni a zacala hned dneska chodit, jen me zajimal vas nazor, takze diky za odpovedi.Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
14.3.05 22:35

Ahoj! Náš prcek se v pěti měsicích po:,–(il v šesti a půl postavil teď je mu sed a půl leze jak drak chodí kolem nábytku a samozdřejmě demoluje byt. Ber to tak,že je každý miminko jiný, a každý začíná něčím jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama