Jet do lázní, kde se vyskytl covid..?

13
6.3.21 23:59

Jet do lázní,kde se vyskytl covid..?

Ahoj holky,

Příští týden bych měla s dvěma dcerami nastoupit do lázní, tento týden se tam ale vyskytl covid, sice hned poslali ty pozitivní domu, ale stejně se ptám, jely byste…?děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19814
7.3.21 00:01

A kde teď není covid? Já se tím nakazila při nákupu v obchodě… Pokud jste rizikoví, tak buďte doma, pokud ne, jeďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
7.3.21 00:46

To já bych jela hned. Je to snad jediná legální možnost ke změně prostředí, sportu, odpočinku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2564
7.3.21 01:27

Ano, jela. Hned. Covid je stejně všude kolem nás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
7.3.21 03:32

Já bych teď měsíc dva nikam nejela. S ohledem na současnou situaci je to velmi riskantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14237
7.3.21 05:05
@dagb píše:
Ahoj holky,Příští týden bych měla s dvěma dcerami nastoupit do lázní, tento týden se tam ale vyskytl covid, sice hned poslali ty pozitivní domu, ale stejně se ptám, jely byste…?děkuji moc

A ve vasem meste/obci, kde bydlite, covid nemocni nejsou? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9552
7.3.21 06:41

To záleží na tom, jak nutné je ze zdravotních důvodů do lázní jet.
Pokud ano, jela bych, pokud ne, tak bych prostě nejela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 10:38

Měli jsme podobný případ nedávno- volali z lázní- uvolnilo se konečně místo- zajásali jsme, ano pojede ( příbuzný 74let - po 1/2 ročním pobytu po nemocnicích) Těsně než měl odjet volali- výskyt covidu u 2 lidí- odjel. Za týden měli covidové celé patro, on mezi nimi, 10dnů karanténa, zákaz vycházení z pokoje, ležet. Hlídali je hodně- měřili teplotu, saturaci kyslíkem- on bezpříznakový. Po karanténě opět procedury, prodloužili mu pobyt o dobu karantény.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat